Elgato Stream Deck + to pulpit dla twórców rodem ze Star Treka!

Elgato Stream Deck + to interfejs sterujący, wyposażony w klawisze LCD, pokrętła bez ograniczeń oraz pasek dotykowy. Urządzenie ma oferować nowe sposoby efektywnej interakcji z aplikacjami i narzędziami, zapewniając szybszą i bardziej intuicyjną pracę.

A do tego wygląda tak, że chyba czas rozbić skarbonkę!

Elgato Stream Deck +, czyli kiedy narzędzie z masą funkcji dostaje geekotwórczy design!

Elgato Stream Deck + / fot. mat. prom.
Elgato Stream Deck + / fot. mat. prom.

Kiedy tylko zobaczyłem Elgato Stream Deck +, moje serce zabiło mocniej. Nie dlatego, że jestem maniakiem montażu audio czy video, ale poruszyło raczej niespełnione ambicje twórcy treści, a do tego zadziałało jak magnes na mój instynkt geeka.

Zobaczcie, jak ten maluch wygląda: masa światełek, suwaki, pokrętła – wypisz, wymaluj jak jeden z GECKów rodem z Fallouta! Zawsze marzyłem o takim cudeńku i chętnie zobaczyłbym go na swoim biurku, choć pewnie realnie wykorzystałbym z 10% jego możliwości 😉

Oprócz funkcji platformy Stream Deck nowy model został wzbogacony o dodatkowe możliwości.

Znajdziemy tu kombinację:

  • ośmiu klawiszy LCD,
  • czterech naciskanych pokręteł,
  • dynamicznego paska dotykowego,

która steruje sygnałem audio i wideo, podświetleniem i innymi technologiami zintegrowanymi z oprogramowaniem.

Szukasz innych rozwiązań tej marki? Sprawdź mikrofon Elgato Wave DX!

Stream Deck + to siła oprogramowania

Elgato Stream Deck + / fot. mat. prom.
Elgato Stream Deck + / fot. mat. prom.

Do kontrolera Stream Deck + jest dostępnych ponad 100 gotowych wtyczek do aplikacji, a skróty klawiaturowe można przypisywać do klawiszy i pokręteł. Zwiększa to możliwości podczas wszystkich rodzajów pracy: od tworzenia materiałów po podcasting, produkcję na żywo, edycję zdjęć, projektowanie graficzne itp.

Stream Deck + integruje się z oprogramowaniem Elgato:

  • Camera Hub,
  • Control Center,
  • Wave Link.

Są one dostępne dla wszystkich właścicieli kontrolera Stream Deck + i oferują profesjonalne sterowanie wieloma źródłami audio oraz efektami VST, takimi jak korekcja dźwięku, kompresja czy pogłos.

Zarówno klawisze LCD, jak i pasek dotykowy można spersonalizować, korzystając z bogatej kolekcji pakietów ikon i teł Elgato, a na pokrętła można założyć srebrne lub złote gałki (oferowane osobno).

Tak jak pozostałe urządzenia Stream Deck, Deck + zapewnia dostęp do tysięcy nagrań wolnych od tantiem oraz efektów dźwiękowych, które można aktywować interaktywnymi klawiszami LCD.

Po połączeniu z komputerem PC lub Mac dodanym w zestawie przewodem USB-C/USB-A Stream Deck + staje się centralnym elementem każdej konfiguracji sprzętowej.

Na stronie producenta zapłacimy za ten model 1 089 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE