O NAS

Na OffTech.pl wierzymy, że technologia jest ważna, ale nie można o niej mówić bez  wzmianki o szeroko pojętej kulturze: w końcu smartfony, słuchawki i wszelkiego rodzaju gadżety służą nam do czerpania radości z muzyki, filmu czy lektury.

Coś dla siebie znajdzie u nas fan muzyki (zwłaszcza w jej alternatywnej postaci), książki, filmu i komiksu oraz nowoczesnych technologii w każdej formie – od telefonów i akcesoriów, przez sprzęt audio po AGD i IoT.

Stawiamy na informowanie o elektronice, która w jakiś sposób jest ciekawa, wnosi coś nowego albo po prostu została rozsądnie wyceniona oraz formy kultury (muzyka, słowo, obraz), które pozwalają nam znaleźć w sobie coś więcej, niż zbiór powiązanych tajemniczą siła atomów.

Skąd Off w nazwie?

Odpowiedź jest prosta: z jednej strony to skrótowe oznaczenie całej dziedziny treści „analogowej”, z drugiej podkreślenie tego, że patrzymy na technologie z perspektywy niezależnej, niekoniecznie idącej z prądem większości opinii.

Jeśli każdy dzień chcesz zacząć od świeżej porcji informacji o nowościach ze świata szeroko pojętej elektroniki i kultury, cenisz rzetelne recenzje i porównania, a do tego lubisz od czasu do czasu spojrzeć na branżę TECH bardziej z uśmiechem, niż na poważnie i nie szukasz kontrowersyjnych nagłówków, od których codziennie trzeba zbierać szczękę z podłogi, to mamy nadzieję, że zostaniesz tutaj na dłużej!

Obserwuj nas na Google News!

Grzegorz Szczypa

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub po prostu chcesz o coś zapytać, napisz: redakcja@offtech.pl