Nawet 200 zł cashbacku za zakup markowego wideorejestratora!

Nextbase, producent jednych z najciekawszych kamerek samochodowych na rynku, wraca ze zwrotem części kasy za zakup sprzętu! Warto – zwłaszcza, jeśli szukamy wideorejestratora z wyższej półki i z modułową konstrukcją.

Wideorejestratory Nextbase z cashbackiem – ile można zaoszczędzić?

Obecna na polskim rynku od 2021 roku marka Nextbase zdobyła na przestrzeni lat reputację lidera branży kamer samochodowych w Europie i na świecie. Cechami charakterystycznymi jej produktów są wysoka jakość, nowoczesność rozwiązań oraz niezawodność.

Zwiększ swoje bezpieczeństwo i odbierz do 200 zł zwrotu

NextBase 322GW / fot. OffTech
NextBase 322GW / fot. OffTech

Wraz z rozpoczęciem majówki marka Nextbase rozpoczęła kolejną edycją akcji „Zwracamy kasę”. W okresie jej obowiązywania każdy, kto zakupi objęte promocją kamery samochodowe będzie mógł skorzystać ze zwrotu nawet do 200zł.

Aby skorzystać z promocji należy w terminie od 1 maja do 30 czerwca 2024 roku kupić w sklepie objętym promocją jeden z poniższych produktów i zachować dowód zakupu (paragon lub fakturę). Następnie należy zarejestrować zakup na stronie https://nextbase.pl/zwracamy-kase w ciągu 30 dni od daty zakupu, podając wymagane informacje.

Produkty objęte promocją i kwota zwrotu:

  • Nextbase 122HD zwrot 100zł
  • Nextbase 222G zwrot 100zł
  • Nextbase 322GW zwrot 100zł
  • Nextbase 422GW zwrot 150zł
  • Nextbase 522GW zwrot 150zł
  • Nextbase 622GW zwrot 200zł

Jeśli jesteście ciekawi, czym wyróżniają się kamerki tej marki, zobaczcie test NextBase 322GW, wyposażonej w GPS, Wi-Fi, dotykowy ekranik typu IPS i modułową konstrukcję, pozwalającą jednym ruchem rozszerzyć funkcjonalność sprzętu o monitorowanie wnętrza auta!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE