Gadający ciśnieniomierz z Biedronki: reaktywacja!

Naramienny ciśnieniomierz z Biedronki – ktoś podobno nawet zdążył zacząć otwierać opakowanie, gmerając przy koszu w sklepie, żeby rzucić okiem „jak toto wygląda”, ale cały zapas nagle wymiotło.

Wykupione i już, było minęło. Teraz ma pojawić się szansa na nabycie tego urządzenia w magicznej kwocie 59,99 zł i coś czuję, że czeka nas powtórka z poprzedniego rzutu!

Co potrafi ciśnieniomierz z Biedronki?

Automatyczny ciśnieniomierz naramienny z funkcją głosową marki HOFFEN to ciekawy wybór dla osób, które chcą mieć pod kontrolą swoje ciśnienie krwi i tętno. Urządzenie jest przeznaczone do kontroli pomiarów u osób dorosłych w warunkach domowych i UWAGA – podaje głosowo wynik pomiaru w języku polskim!

Ciśnieniomierz z Biedronki Hoffen
Ciśnieniomierz z Biedronki Hoffen / fot. mat. promocyjne

Zrobotyzowany asystent medyczny, wypowiadający głosem rodem z translatora kolejny odczyty – czy to nie jest marzenie niedawnych futurologów? Przy takim tempie obniżania kosztów produkcji oraz coraz powszechniejszej technologii wcale bym się nie zdziwił, jeśli za kilka lat w naszych domach zagoszczą prawdziwie inteligentne narzędzia do diagnostyki – na razie jednak musimy cieszyć się gadającym ciśnieniomierzem, który poprowadzi nas przez etapy pomiaru i poda jego wyniki.

Poza funkcją odczytu urządzenie posiada przydatny tryb dwóch pacjentów, dzięki czemu możemy zapisywać rezultaty pomiarów dla siebie i bliskiej osoby. Dla każdego profilu ciśnieniomierz oferuje możliwość zapisania aż 192 pomiarów. Po zapełnieniu pamięci najnowsze pomiary zapisywane są w miejsce najstarszych.

Ciśnieniomierz z Biedronki Hoffen
Ciśnieniomierz z Biedronki Hoffen / fot. mat. promocyjne

Pomiary wykonywane przez urządzenie są prezentowane na dużym, kontrastowym wyświetlaczu, którego podświetlenie zmienia się w zależności od tego, czy wynik przekracza normy ciśnienia tętniczego określonego przez WHO. Zielony kolor po pomiarze oznacza ciśnienie w normie, pomarańczowy – podwyższone, a czerwony – wysokie ciśnienie.

Automatyczny ciśnieniomierz naramienny z funkcją głosową marki HOFFEN od firmy mPTech będzie dostępny w cenie 59,90 zł, we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 13 września 2021 roku do wyczerpania zapasów.

Jak widzimy, Biedra nie odpuszcza rynku elektroniki użytkowej – dopiero wpuściła na swoje półki akcesoria Baseus, a teraz przypomina o urządzeniach zdrowotnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE