Baseus, znany producent akcesoriów GSM, wkracza do Biedronki!

Dotąd sporo akcesoriów do smartfonów czy komputerów, jakie mogliśmy kupić w Biedronce, charakteryzowała się raczej losową jakością. Teraz to się zmieni – wkracza tam Baseus, popularna marka z Chin, która dopowiada za ogromny asortyment dodatków i peryferii GSM i mobi!

Bauseus w Biedronce: jakie akcesoria są dostępne?

Marka stawia na praktyczne akcesoria elektroniczne oraz gadżety i w Biedronce znajdziemy:

  • kable magnetyczne,
  • kable 3w1,
  • podstawki z ładowarką indukcyjną,
  • powerbanki
  • uchwyty samochodowy – grawitacyjne z ładowaniem indukcyjnym.

Kable magnetyczne i kable 3w1

W sklepach sieci Biedronka dostępne są:

  • kabel magnetyczny – złącze Lighting do iPhone’ów, maksymalny prąd ładowania do 2,4 A,
  • kabel magnetyczny – złącze USB typu C, maksymalny prąd ładowania do 3A,
  • kabel magnetyczny ze złączem microUSB, maksymalny prąd ładowania do 2,1 A.

Każdy z tych kabli ma długość 100 cm, posiada wspiera funkcję szybkiego ładowania, a transfer danych wynosi do 480 Mbps.

Przewód zwijany Baseus / fot. Baseus

Kolejną propozycją są kable 3w1 o złączach: Lighting, microUSB, USB typu C, w wersji zwijanej i niezwijanej. Dają możliwość ładowania 3 urządzeń w jednym czasie i transfer danych o szybkości do 480 Mbps. Kable magnetyczne i kabel zwijany 3w1 jest dostępny w kolorze czarnym, niezwijanego – czarnym i czerwonym.

Podstawki pod telefon z ładowarką indukcyjną

Marka Baseus ma w swojej ofercie również podstawki pod telefon z ładowarką bezprzewodową (indukcyjną) QI z 2 cewkami wykonaną z wysokiej jakości materiałów (tworzywo ABS + metal), która zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie.


Urządzenie wyposażone jest w metalową podstawkę mocowaną za pomocą magnesu, która umożliwia ładowanie w pozycji pionowej. Od spodu zamontowane są gumowe nóżki, które zapewniają stabilność i zapobiegają ślizganiu się urządzenia. Produkt dostępny jest w kolorze czarnym.

Uchwyty grawitacyjne z ładowaniem indukcyjnym

Uchwyty grawitacyjne z ładowaniem indukcyjnym są wygodne w użytkowaniu, łatwe w obsłudze oraz solidne, przez co zapewniają bezpieczne użytkowanie telefonu.

Uchwyt samochodowy Baseus / fot. Baseus

Uchwyt Baseus w zależności od konstrukcji i przeznaczenia modelu może być zamocowany na szybie, na kratce wentylacyjnej, na desce rozdzielczej, a także na zagłówku. Uchwyty mogą być wyposażone także w klamrę utrzymującą smartfon na miejscu czy teleskopowe ramię, zwiększające komfort użytkowania.

W sklepach sieci Biedronka dostępny jest uchwyt grawitacyjny z ładowaniem indukcyjnym w kolorze czarnym. Uchwyt montuje się na kratkę wentylacyjną samochodu. Produkt przeznaczony jest dla telefonów o szerokości od 63 do 88 mm.

Powerbank

Powerbank Baseus / fot. Baseus

Już od 12 lipca dostępny jest powerbank o pojemności 20 000 mAh. Ma on aż 3 wyjścia: USB 1 (5 A), USB 2 (5 A), USB-C (3 A). Powerbank zaprojektowany jest do współpracy z większością popularnych urządzeń zasilanych przez USB takich jak laptopy, tablety, iPhone, telefony z systemem Android itp.

Dodatkowymi atutami produktu jest wyświetlacz LED i wysuwana pętelka do telefonu. Do wyboru w kolorze czarnym ze srebrnymi elementami lub białym ze złotymi.

Akcesoria Bauseus pojawiły się w Biedronce od 12.07.21.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE