Hama Passion Clear II mają ANC, są ładne i kosztują niewiele! To wystarczy?

Hama Passion Clear II to kolejne słuchawki niemieckiej marki, które mają szansę wybić się w swojej klasie cenowej. Pomysł jest tyleż prosty, co skuteczny – cena w okolicy 200 zł, wyróżniający się, ale elegancki wygląd i oczywiście aktywna redukcja hałasów otoczenia!

Hama rokuje?

Hama Passion Clear II to słuchawki, które wiedzą, że sam wygląd i cena dziś już nie wystarczą – na pomoc przychodzi ANC!

Hama Passion Clear II / fot. mat. pras
Hama Passion Clear II / fot. mat. pras

Pozycja Hamy na rynku akcesoriów do smartfonów czy komputerów jest na tyle silna, że łatwo zrozumieć, jak szybko może ona reagować na zapotrzebowania rynku. Najnowszym „strzałem” marki są prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Hama Passion Clear II i już mam przeczucie, że mają spore szanse na zaistnienie – oczywiście, o ile brzmienie nagle nie okaże się w jakiś sposób przejaskrawione.

Nowe TWS-y stawiają na zapewnienie wielu możliwości w niskiej cenie i wypada zacząć od tej ostatniej: o ile sugerowana cena detaliczna wynosi 249 zł, to na stronie producenta znajdziecie ten model za 189 zł i to sprawia, że wchodzimy w bardzo apetyczne zestawienie wyceny do możliwości.

Hama Passion Clear II / fot. screen ze sklepu Hama z 15.05.24

Urządzenie jest całkiem nieźle wyposażone i oferuje:

  • Bluetooth 5.3 z obsługą SBC i AAC,
  • pasywną i aktywną redukcję hałasów otoczenia – ta ostatnia posiada 3 odrębne tryby pracy, w tym jeden skupiony na szumach wiatru,
  • wysoką jakość rozmów dzięki mikrofonom z ENC,
  • szybkie ładowanie Fast Charge –  10 min. ładowania przekłada się na półtorej godziny pracy,
  • czas pracy z włączonym ANC słuchawki + ładowanie z etui – do 16 h,
  • współpracę z aplikacją Hama Smart Home (ti m.in. aż 9 ustawień korektora do dyspozycji),
  • dotykowe sterowanie z możliwością personalizacji.

Moim zdaniem wygląda to naprawdę obiecująco i jestem ciekaw, jak brzmią nowe Hamy – tym bardziej, że po raz pierwszy pojawia się tu możliwość dostosowania dźwięku poprzez apkę.

Szukasz innych słuchawek tej marki? Sprawdź test Hama Spirit Pure!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE