Cenisz bezpieczeństwo w wersji Smart? EZVIZ rozpoczął wyprzedaż inteligentnych kamerek i wizjerów!

EZVIZ rozpoczyna wyprzedaż na koniec wakacji i to dobra okazja dla osób, które chcą postawić na bezpieczeństwo domu w inteligentnej wersji!

Na naszych łamach testowaliśmy m.in budżetową kamerkę wewnętrzną H6c (recenzja EZVIZ H6c), zaskakującą rozbudowaną aplikacją i dobrą jakością nagrań nocnych oraz wyższy model ze świetnym śledzeniem ruchu oraz nagraniami w rozdzielczości 2560 x 1440 (zobacz test Ezviz C6 2K+) – oba urządzenia są świetne w swoich kategoriach cenowych.

Poza kamerkami marka w niższej cenie oferuje także inteligentny wizjer DP2C!

EZVIZ obniża ceny kamer wewnętrznych, zewnętrznych i inteligentnego wizjera – gdzie znajdziemy promocje?

Ezviz C6 2K+ / fot. OffTech
Ezviz C6 2K+ / fot. OffTech

Wakacyjna akcja promocyjna trwa od 18 do 31 sierpnia i jest już dostępna na stronach online sklepów EC System, Eltrox, IVEL, Noxel, a także na platformie Allegro.

W niższej cenie kupimy poniższy asortyment.

Wewnętrzne kamery do monitoringu

H6C 2MP i H6C 2K+ EZVIZ

H6C 2MP to inteligentna kamera domowa z funkcją obrotu i pochylenia, zapewniająca prawdziwie panoramiczny i wyraźny widok. Jej nowsza wersja H6C 2K+ posiada ulepszaną funkcję wykrywania ruchu dzięki wbudowanej sztucznej inteligencji, która umożliwia monitorowanie dzieci lub zwierząt w każdym pomieszczeniu.

Zewnętrzne kamery do monitoringu

H8C 2MP i H8C 2K+

Kamera EZVIZ H8C 2MP jest niezawodna w każdych warunkach pogodowych i działa stabilnie przy wykorzystaniu domowej sieci Wi-Fi. Z kolei jej następca model H8C 2K+ dzięki funkcjonalności obrotu o 360 stopni gwarantuje wszechstronną ochronę na zewnątrz.

Za sprawą dodatkowych inteligentnych funkcji, takich jak wykrywanie sylwetki człowieka oraz automatyczne śledzenie, nikt nie przejdzie niezauważony.

H3C 2MP i H3C 2K+

EZVIZ H3C 2MP jest łatwa w obsłudze, wydajna oraz dostępna w przystępnej cenie. Zapewnia niezawodną ochronę zarówno w dzień, jak i w nocy dzięki funkcji wykrywania sylwetki, obudowie odpornej na warunki atmosferyczne oraz dużemu zasięgowi noktowizora.

Z kolei H3C 2K+ umożliwia całodobowy, nieprzerwany i inteligentny monitoring domu, a także rejestruje wyjątkowo ostry obraz w jakości 2K.

Inteligentny wizjer DP2C

Koniec wakacji z EZVIZ / fot. EZVIZ

Dzięki przemyślanemu wzornictwu i wielu zaawansowanym cechom nowoczesny dzwonek z wizjerem DP2C skutecznie strzeże wejścia do mieszkania. Urządzenie rejestruje w rozdzielczości Full HD i umożliwia podgląd na żywo w aplikacji EZVIZ, a także na wewnętrznym kolorowym ekranie.

Wbudowana litowa bateria akumulatorowa 4600 mAh sprawia, że DP2C nie potrzebuje żadnych przewodów, a dzięki funkcji oszczędzania energii wydłużony czas czuwania urządzenia sięga aż do 90 dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE