Nagroda Red Dot: Best of the Best 2023 dla EZVIZ za Smart Home! Dlaczego mnie to nie dziwi?

Wszystko wskazuje na to, że wśród liczących się graczy na rynku Smart Home EZVIZ zajął już swoje miejsce i potwierdza to prestiżowa nagroda Red Dot Best of the Best, którą doceniano Ultimate Smart Home System Kit!

Zanim przejdziemy dalej trzeba zaznaczyć jedną istotną kwestię – w tej kategorii zwycięstwem może poszczycić się 1,5% zgłoszonych produktów, więc jest czego gratulować.

Ultimate Smart Home System Kit zdobywa Best of the Best 2023 Red Dot

Ultimate Smart Home System Kit / fot. EZVIZ
Ultimate Smart Home System Kit / fot. EZVIZ

To, że akurat EZVIZ otrzymał „Oscara designu” jakoś mocno mnie nie dziwi – przypomnę tylko, że właśnie za projekt wyróżniłem niedawno inteligentną kamerkę domową C6 2K+(recenzja EZVIZ C6 2K+)! Zresztą niedawno opublikowana recka pionowego odkurzacza mopującego RH1 (test EZVIZ RH1) też pokazała, że producentowi zależy na łączeniu walorów użytkowych z kształtami, których się nie zapomina.

Tym bardziej cieszy fakt, że marka nie odpuszcza sztuki designu i właśnie została doceniona kluczową nagrodą Red Dot za 2023 rok za zestaw zaprojektowany z myślą o zbudowaniu infrastruktury bezpiecznego i wygodnego inteligentnego domu.

Urządzenie składa się z:

  • centralnego koncentratora A8,
  • 12-calowego wyświetlacza SP12,
  • niestandardowych paneli sterowania SW8,
  • interaktywnych kamer domowych TS1.

Elegancka, a jednocześnie nowoczesna estetyka produktów EZVIZ została zaprojektowana tak, aby harmonijnie dopasowywać się do dowolnej przestrzeni mieszkalnej, a także aktualnych trendów aranżacji wnętrz. Wszystkie urządzenia w zestawie charakteryzują się jednolitym, minimalistycznym wzornictwem i wysokiej jakości materiałami, podkreślającymi funkcjonalne walory, tj. prostotę użytkowania.

Ultimate Smart Home System Kit / fot. EZVIZ
Ultimate Smart Home System Kit / fot. EZVIZ

W parze ze stylową oprawą wizualną urządzeń pojawia się również ich intuicyjna obsługa. Użytkownicy mogą sterować nimi na różne sposoby: w domu – dotykowo lub głosowo za pomocą intuicyjnych paneli sterowania, zaś zdalnie – za pośrednictwem aplikacji mobilnej EZVIZ.

Oddajmy głos Ewie Tokarskiej, managerce EZVIZ ds. marketingu w Europie Środkowo-Wschodniej:

Nasz zwycięski projekt Ultimate Smart Home System Kit ma na celu uproszczenie interakcji człowieka z zaawansowanym systemem inteligentnego domu i tym samym poprawę komfortu domowników dzięki przemyślanemu projektowi.

Chociaż zestaw nie jest jeszcze dostępny na rynku, mamy pewność, że w niedalekiej przyszłości trafi do milionów miłośników inteligentnych domów na całym świecie i zostanie przez nich doceniony.”

Na koniec warto dodać, że jury Red Dot nie oceniało wyłącznie sztuki projektowania, ale też walory użytkowe i bezpieczeństwo produktów, a w tych kategoriach nagrodzona centrala może stanowić wzór do naśladowania. System może służyć do obsługi dowolnych urządzeń, takich jak czujniki, klimatyzacja, systemy wentylacji czy oświetlenie, a gromadzone dane nie wychodzą na zewnątrz poza naszą infrastrukturę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE