Hama Twin 3.0: poznajcie najnowszą generację głośnika Bluetooth, który pączkuje!

Hama Twin 3.0 to kolejna odsłona lubianego Hama Twin 2.0, czyli bezprzewodowego głośnika, który jednym ruchem transformujemy w dwie autonomiczne jednostki! Pomysł jest świetny i nie dziwota, że po blisko dwóch latach doczekaliśmy się następcy 🙂

Hama Twin 3.0 to nie dość, że się dzieli na dwa, to jeszcze ma łącznie 30 W mocy i świeci!

Hama Twin 3.0 / fot. mat. pras.
Hama Twin 3.0 / fot. mat. pras.

Mobilne głośniki Bluetooth wkradły się w nasze łaski i łatwo to zrozumieć, bo z jednej strony dziś coraz mniej osób ma w domach klasyczne zestawy grające, z drugiej przenośna i kompaktowa konstrukcja jest tak uniwersalna, że zabierzemy ją ze sobą niemal wszędzie – tym bardziej, że wiele modeli może pochwalić się znacznym stopniem wodoodporności. Jest jeszcze trzecia strona, czyli … cena!

Obecnie bez trudu kupimy głośniczek „po taniości”, który zagra na tyle sensownie, że może stanowić tło przy grillu, nauce czy sprzątaniu 😉

Na tym tle fajnie wypada najnowsza propozycja Hamy, bo zapewnia sporą moc i może pracować w stereo – a właśnie brak stereofonii zwykle stopuje bardziej wymagających użytkowników przez zakupem głośnika Bluetooth.

Co ciekawe, Hama Twin 3.0 może być zarówno monolityczną konstrukcją „jednodrożną” i przypominać stereotypowe urządzenie tego rodzaju, ale w razie potrzeby jednym ruchem rozdzielimy głośnik na dwa mniejsze (oczywiście każde z autonomicznym zasilaniem!) i cieszymy się lepszym, przestrzennym brzmieniem.

Hama Twin 3.0 / fot. mat. pras.
Hama Twin 3.0 / fot. mat. pras.

Hama Twin 3.0 ma 21 cm wysokości, 8,4 cm szerokości i tyle samo głębokości, a jego waga wynosi 865 g. Obudowa ma okrągły kształt i jest pokryta elastyczną, silikonową, zdejmowaną zakładką w formie rękawa do zawieszenia np. na wieszaku albo gałęzi. Na spodzie obu połówek znajdziemy antypoślizgowe, gumowe nóżki.

Z boku korpusu znajdziemy przyciski do sterowania podstawowymi funkcjami:

  • głośnością,
  • odtwarzanie/pauza,
  • następny/poprzedni utwór.

Głośnik może pochwalić się maksymalną mocą rzędu 30 W, a jednym ruchem ręki przekręcimy połówki urządzenia, by rozdzielić je na dwa osobne, niezależne od siebie głośniki – każdy o mocy 15 W. W obu głośniczkach znajdziemy akumulatorki o pojemności 2000 mAh.

Nie zapomniano o mikrofonie do prowadzenia rozmów głosowych i wodoszczelności na poziomie IP67 (zanurzenie na pół godziny na głębokość 1 m).

Na stronie producenta Hama Twin 3.0 wyceniono w momencie polskiej premiery na 429,90 zł.

Zaciekawiły Cię produkty Hamy? Sprawdź recenzję Hama Spirit Pure – budżetowych słuchawek True Wireless dla elegantek/ów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE