Kärcher doceniony: tak się zgarnia 4 nagrody na iF Product i Red Dot Award 2023!

Kärcher od dawna trzyma się słynnych czarno-żółtych barw i o ile nie dziwią one we wzornictwie przemysłowym, to sam byłem ciekaw, jak w dłuższej perspektywie będą zapatrywali się na tak intensywnie kolory klienci indywidualni i fachowcy od sztuki designu.

Moja ciekawość jest prosta do wyjaśnienia – Samsung (zobacz test Samsung Bespoke Jet) stawia na klasyczne połączenie czerni i bieli, Dyson (recenzja Dyson V15 Detect Absolute Extra) ma kapitalna mieszankę szarości, fioletu i pomarańczy, a przy tych topowych konkurentach niemieckie urządzenia wydają się dość … zgrzebne.

Jednak po raz kolejny mamy do czynienia z triumfalnym pochodem desigu Bauhaus i … to świetna wiadomość!

Kärcher wie, jak podbić serca jurorów iF Product i Red Dot Award!

Kärcher nagrodzony 2023 / fot. Kärcher
Kärcher nagrodzony 2023 / fot. Kärcher

Tegoroczne konkursy wzornicze iF Design Award oraz Red Dot Design Award zostały opanowane przez …  Kärchera! Nagrodzone zostały:

  • seria parownic SC Deluxe (iF Design Award),
  • odkurzacze akumulatorowe z serii VC Cordless (Red Dot Design Award),
  • nowa gama myjek wysokociśnieniowych od K 2 do K 7 Modular, która odniosła podwójny sukces, otrzymując nagrodę w obu tych konkursach.

Zwycięzca w obu konkursach, czyli najnowsza gama myjek wysokociśnieniowych od K 2 do K 7 Modular została doceniona przez jury za nowoczesny i minimalistyczny design. Modułowa konstrukcja myjek sprawia, że obsługa urządzeń jest niezwykle intuicyjna.

Kärcher nagrodzony 2023 / fot. Kärcher
Kärcher nagrodzony 2023 / fot. Kärcher

Parownice z nowej serii Kärcher SC Deluxe zostały nagrodzone przez jury konkursu iF Design Award, dzięki kompaktowej i eleganckiej konstrukcji. Oceniono, że urządzenia spełnią oczekiwania każdego, kto przykłada wagę do komfortu obsługi, dzięki rozwiązaniom, które pozwalają na łatwe przechowywanie akcesoriów, kabla zasilającego i węża na urządzeniu.

W konkursie Red Dot Design Award zwyciężyły trzy odkurzacze akumulatorowe z serii VC Cordless. Sędziowie zwrócili uwagę na komfort użytkowania, wyrażany m.in. poprzez:

  • swobodę ruchów,
  • ergonomiczną konstrukcję i inteligentne funkcje (opróżnianie pojemnika jednym kliknięciem oraz funkcja Boost),
  • oświetlenie LED zamontowane na dyszy podłogowej w modelach VC 6 i VC 7.

Warto zaznaczyć, że np. odkurzacz VC 6 ourFamily wcale nie kosztuje kroci, bo obecnie na stronie producenta zapłacimy za niego dokładnie 1689 zł!

Promocja Karcher / screen ze sklepu marki z 26.06.2023
Promocja Karcher / screen ze sklepu marki z 26.06.2023

Urządzenie wyróżnia się solidnym akumulatorem 25,2 V (do 50 minut pracy w trybie normalnym), silnikiem o mocy 250 W, aktywną ssawką podłogową, Power Lock i 3-stopniowym, bezworkowym systemem filtracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE