Panas ma rozmach: 7 nowych TV, współpraca z Hollywood i partnerstwo z Diablo 4!

Jak już robić premiery, to z przytupem! Panasonic chyba pozazdrościł bogatej gamy nowości TCL na 2023 rok (tu pisaliśmy o naszych wrażeniach z „rozbieranej” prezentacji telewizorów TCL) i postanowił zagrać potężną kartą: pojawiają się aż 3 nowe OLEDy i 4 LEDy.

Muszę powiedzieć, że choć nie mam jeszcze pojęcia, jak nowe urządzenia prezentują się na żywo, to oficjalna współpraca z Hollywood i Activision mówią jedno – Panasonic idzie po swoje!

Panasonic przedstawia pełną gamę telewizorów OLED i LED na 2023 rok i będzie tłusto – ale raczej niezbyt tanio

Panasonic 65MX800 / fot. Panasonic
Panasonic 65MX800 / fot. Panasonic

Model MZ2000, który zapowiedziany został po raz pierwszy w styczniu na targach CES, to flagowy telewizor OLED firmy Panasonic na rok 2023, dostępny w rozmiarach 55, 65 i 77 cali.

Nowy telewizor Panasonic stawia na jakości obrazu OLED, składającego się z panelu z Micro Lens Array i niestandardowej wielowarstwowej konfiguracji zarządzania ciepłem, które zapewniają większą jasność.

Model MZ1500 4K Ultra HD łączy rewolucyjną konstrukcję z profesjonalną wydajnością ekranu OLED wyposażonego w panel Master OLED PRO i przednimi głośnikami, mającymi zapewniać doskonały dźwięk. Urządzenie dostępne jest w rozmiarach 42, 48, 55 i 65 cali.

Dzięki minimalistycznej, bezramkowej konstrukcji i dostępności w rozmiarach 42, 48, 55 i 65 cali model MZ800 jest obowiązkowym telewizorem OLED 4K Ultra HD TV dla każdego, kto chce zanurzyć się w świecie kina w zaciszu własnego domu.

Telewizory MX950MX940 LED 4K Ultra HD mają zapewniać połączenie jakości obrazu i wszechstronności wyświetlania różnych typów treści, a także najnowszą technologię paneli Mini LED w szerokiej gamie rozmiarów ekranu. Telewizor MX950 dostępny w rozmiarach 55, 65 i 75, a model MX940 w rozmiarach 43 i 50 cali.

MX800 LED 4K Ultra HD zapewnia charakterystyczną dla firmy wysoką jakość obrazu i dźwięku w połączeniu z usprawnioną obsługą systemu Fire OS. Dostępny jest w rozmiarach 43, 50, 55, 65, 75 i 85 cali.

Łącząc inteligencję Google TV z jakością obrazu 4K, telewizory LED Ultra HD Panasonic MX700 (dostępne w rozmiarach 43, 50, 55 i 65 cali) sprawiają, że przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych, filmowych, sportowych i gier jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Panasonic 65MX800 / fot. Panasonic
Panasonic 65MX800 / fot. Panasonic

Wisienką na torcie nowych topowych OLEDów ma być tryb Filmmaker, dzięki któremu możemy oglądać obraz tak, jak producenci hollywoodzkich hitów w czasie postprodukcji.

Choć brzmi to nieco górnolotnie, to za ten aspekt urządzeń Panasa ręczy Stefan Sonnenfeld, kolorysta znany m.in. z Człowieka ze stali, Wonder Woman czy Top Gun: Maverick.

Jako że Japończycy na na jednej wisience pewnie by nie poprzestali, to kolejną jest współpraca z odpowiedzialnym za Diablo IV kultowym studiem Activision! Marka zawdzięcza to m.in.:

  • nowemu trybowi True Game Mode,
  • Calman Calibrated,
  • obsłudze HDMI 2.1,
  • pełnej rozdzielczości 4K,
  • częstotliwości odświeżania do 120 Hz,
  • niskim opóźnieniom,
  • VRR i AMD FreeSync Premium,
  • Nvidia G-SYNC (tylko OLED z HXC PRO AI),
  • Dolby Vision.

Lubisz tę japońską markę, a szukasz oszczędności? Sprawdź recenzję Panasonic RZ-B210W, budżetowych słuchawek Bluetooth o precyzyjnym wykonaniu i brzmieniu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE