7 złączy, szybki transfer i aluminium: nowy hub od Hamy krzyczy faszyn!

Czujesz znudzenie hubami, które może i mają sporo złączy, ale wyglądają jak wyprodukowane z plastiku pochodzącego ze zużytych koszyków z Biedronki, a z drugiej strony nie chcesz wydawać sporych kwot na produkty „kultowych” marek?

Pojawia się fajna alternatywa, balansująca gdzieś pomiędzy – za 199 zł Hama proponuje aluminiowy i smukły hub do komputera z SIEDMIOMA złączami USB-A 3.2 Gen1, umożliwiającymi transmisję danych z prędkością do 5 Gbit/s!

Hub USB Hama z 7 portami i funkcją ładowarki ma być szybki, ergonomiczny i … elegancki!

Aluminiowy hub Hama 7w1 / fot. mat. pras.
Aluminiowy hub Hama 7w1 / fot. mat. pras.

Hama od dawna ma talent do produktów, które mają talent do wyglądania na droższe, niż są w rzeczywistości – wystarczy przywołać lubiane słuchawki bezprzewodowe Spirit Pure (recenzja Hama Spirit Pure) czy kompaktowy, składany statywu Traveller (test Hama TRAVELLER 117 Ball), które łączą solidne wykonanie, design i niską cenę.

Aluminiowy multiport 7w1 może być podłączany do komputera poprzez kabel USB-A lub C (po zastosowaniu dołączonego w zestawie adaptera). Urządzenie jest niewielkie, a jednocześnie wyposażone w długi przewód – jego wymiary to 3,2 cm głębokości, szerokość 15,6 cm, wysokość 1,2 cm, a długość kabla wynosi 1 metr.

Hub dysponuje łącznie 7 złączami UBS typu A w specyfikacji USB 3.2 Gen1, co gwarantuje wysoką szybkość transferu danych, sięgającą do 5 Gbit/s. Multiport umożliwia podłączenie 7 dodatkowych urządzeń do komputera, McBooka czy tabletu, np. klawiatury myszki, pada, drukarki albo pamięci zewnętrznej. Jest też w stanie zamienić się w dodatkowy zasilacz, a do tego może pochwalić się kompatybilnością z technologią Thunderbolt 3/4.

Aluminiowy hub Hama 7w1 / fot. mat. pras.
Aluminiowy hub Hama 7w1 / fot. mat. pras.

Obudowa huba została wykonana w całości z aluminium, zaś kabel USB-A do podłączenia do sprzętu docelowego wykonano z elastycznego materiału, chroniącego przed jego uszkodzeniem. Dzięki sporemu rozstawowi gniazd bez problemu podłączymy nawet szerokie wtyczki. W zestawie znajdziemy też adapter USB-C, co nadaje multiportowi uniwersalnego charakteru.

Hub Hama z 7 gniazdami USB-A dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej 199 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE