Marudziłem na cenę Huawei Nova Y70, a tu piękne promo w MM!

Huawei Nova Y70 to budżetowy smartfon z oferty chińskiej marki i jeden z tych telefonów, który zgrabnie ukrywa swoje braki i potrafi udawać urządzenie droższe, niż jest w rzeczywistości.

Jakiś czas temu, przy okazji testu tego modelu (recenzja Huawei Nova Y70), marudziłem na to, że Hua mógłby obniżyć cenę Y70 kosztem braku „bezpłatnych” dodatków i okazuje się, że z takim rozwiązaniem właśnie wystąpił Media Markt!

Kto powinien być zadowolony z tego modelu w niższej cenie?

Huawei Nova Y70 za 699 zł w Media Markt: za te pieniądze warto?

Huawei Nova Y70: promocja w Media Markt / screen ze strony MM z 25.12.22

W promocji Media Markt za Nova Y70 zapłacimy dokładnie 699 zł – to wyraźnie mniej, niż w czasie premiery na oficjalnej stronie producenta!

No właśnie: w momencie premiery za ten model Huawei życzył sobie 899 zł, ale w gratisie dodawał opaskę Band 7 (nominalna cena 249 zł), a za dodatkowe 149 zł mogliśmy dodatkowo kupić świetne w swojej klasie FreeBuds 4i (recenzja Huawei FreeBuds 4i).

Promocja MM jest o tyle ciekawa, że wielu osobom nie będzie zależało na smartbandzie za 1 zł czy słuchawkach (za ten ostatnie trzeba było dopłacić półtorej stówki) i będą potrzebowały budżetowego telefonu – ale takiego, który całkiem dobrze będzie udawał droższe urządzenie 😉

Huawei Nova Y70 / fot. OffTech
Huawei Nova Y70 / fot. OffTech

No właśnie, dlaczego warto zainteresować się Novą Y70 za 699 zł? Przede wszystkim:

  • brak Google jak na razie jest banalny do obejścia za pomocą jednej aplikacji (Gspace),
  • telefon jest – mimo sporego ekranu 6,75 cala – dość smukły i elegancki,
  • mimo przeciętnej rozdzielczości 1600 x 720 px obraz jest dobrej jakości, a samo menu, kolorystyka i układ Harmony OS to górna półka,
  • znajdziemy tu szybkie (ale przewodowe) ładowanie i … gniazdo minijack (dobra jakość dźwięku po kablu),
  • bateria 6000 mAh pozwala spokojnie na 2 doby pracy,
  • wydajność jest w zupełności wystarczająca do codziennych zadań, a jakość sygnału LTE i Wi-Fi bardzo stabilna.

Można powiedzieć, że Nova Y70 jest sensownym budżetowcem, który nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale jako całość (a więc podzespoły, system, możliwości foto czy czas pracy) stanowi mocnego średniaka w swojej klasie – zwłaszcza w aktualnej promocji w Media Markt!

Szukasz innego urządzenia Hua? Sprawdź recenzję Huawei Watch D, najbardziej intrygującego smartwatcha z ciśnieniomierzem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE