Fanie Xiaomi, oto promocja na Twoje Budsy!

Pamiętacie Xiaomi Redmi Buds 3 Pro? Słuchawki zebrały u nas ciepłe opinie i tym milej wrócić z informacją, że na polskim Amazonie w oficjalnym sklepie marki można kupić je za 199 zł – w tej cenie to najlepsza okazja na rynku (i szansa na dobre słuchawki z realnie działającym ANC do 200 zł)!

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro to niezwykły design i … zaskakująco solidne słuchawki True Wireless!

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro / fot. offtech

Choć sam do Xiaomi mam mocno zdystansowane spojrzenie, to jednak co jakiś czas potrafię przyznać marce, że dalej trzyma się swojego motto „Xiaomi tańsze – tfu, lepsze!”, choć od dłuższego czasu mamy coraz mniej okazji do pochwał w tej dziedzinie.

Tym razem promocja Amazonu pozwala nam kupić Xiaomi Redmi Buds 3 Pro za 199 zł, a to już nie przelewki, bo w tej kwocie ze świecą szukać rozsądnie zestrojonych i do tego wyposażonych w odczuwalnie działające ANC słuchawki.

Przede wszystkim ten model rzuca się w oczy oryginalnym projektem ze świetną konstrukcją dotykowego panelu na „pąkach”, który połyskuje tak, jakby pokryto go żywicą epoksydową. Na żywo naprawdę robi to wrażenie i na pewno Budsy 3 Pro będą wyróżniały się z tłumu innych TWSów.

Poza samym designem urządzenie jak na swoja półkę cenową jest naprawdę ciekawe, bo – oprócz świetnych 4i od Hua (sprawdź test Huawei FreeBuds 4i) niewiele jest modeli, potrafiących w niskiej cenie połączyć brzmienie i aktywną redukcję hałasów otoczenia!

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro / fot. offtech

No właśnie: Budsy Pro oferują niezłe, uśrednione pod względem oczekiwań ogółu brzmienie z ciepłym (ale nie przymulonym!) dołem na czele, ANC z trybem transparentnym i proste, ale dopracowane sterowanie (zabrakło regulacji głośności, ale wszystko, co niezbędne, jest na swoim miejscu).

Tym, na co będzie trzeba przymknąć oko, będzie brak dedykowanej apki (nici z personalizacji sterowania czy brzmienia), przeciętna jakość rozmów i dość nietypowa budowa (spora obudowa, przez co osobom o małych uszach będzie zwyczajnie trudno prawidłowo ułożyć „pąki”).

Tutaj znajdziecie pełną recenzję Xiaomi Redmi Buds 3 Pro z omówieniem brzmienia na czele – na pewno do 200 zł to jeden z lepszych wyborów, zwłaszcza, jeśli potrzebujemy ANC.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE