Logitech G413 SE to rozsądnie wyceniona mechaniczna klawiatura dla graczy!

Logitech G413 SE jest najnowszą gamingową klawiaturą z portfolio cenionej marki. Mam wrażenie, że ostatnio Logitech nie skąpi wrażeń dla graczy, którzy oczekują wysokiej jakości w niewygórowanej cenie (choćby słuchawki Logitech G435 czy wysmakowana mysz Logitech Signature M650) i taka też ma być G413!

Logitech G413 SE: elegancki mechanik z aluminium i PBT 

Logitech G413
Logitech G413 / fot. Logitech

Nowa klawiatura wpadła mi w oko już od pierwszego spojrzenia: dzięki delikatnemu podświetleniu o białej barwie będzie prezentowała się dobrze także na biurku tych osób, które nie przepadają za kolorowym RGB.

Klawiatury G413 SE Mechanical Gaming Keyboards wyposażone są w przełączniki mechaniczne typu Tactile, mające zapewniać bezkompromisową wydajność i wyczuwalną aktywację, przez co są wyjątkowo atrakcyjne dla graczy, którzy preferują bezpośrednie sprzężenie zwrotne.

Klawisze wykonano z PBT: wysokiej jakości – odpornego na ciepło i zużycie, materiału – co czyni je jednymi z najbardziej wytrzymałych klawiszy na rynku.

Dzięki białemu podświetleniu LED i czarnej, szczotkowanej obudowie ze stopu aluminiowo-magnezowego, stanowiącej szkielet klawiatury, uzyskano elegancki, minimalistyczny design. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić niezawodną reakcję klawiszy w porównaniu z innymi klawiaturami mechanicznymi, a dzięki funkcji anti-ghosting można zarejestrować nawet sześć wciśnięć jednocześnie, aby wywołać specjalną akcję w grze.

Logitech G413
Logitech G413 / fot. Logitech

Nie zapomniano o wygodzie: znajdziemy tu 12 klawiszy funkcyjnych (FN) umożliwia sterowanie głośnością, odtwarzanie i wstrzymywanie, pomijanie ścieżek, wyciszanie, przełączanie oświetlenia, blokadę systemu Windows itp.

Logitech G413 SE i Logitech G413 TKL SE Mechanical Gaming Keyboards będą dostępne w lutym 2022 roku w sugerowanych cenach detalicznych odpowiednio 359 zł i 309 zł. Obecnie więcej informacji o tych modelach znajdziecie na stronie producenta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE