Logitech Signature M650: nowa, bezprzewodowa mysz ze SmartWheel na każdą rękę!

Po pięknej klawiaturze Logitech MX Keys Mini przyszedł czas na Logitech Signature M650! To najnowsza propozycja od jednej z najbardziej lubianych marek akcesoryjnych, wyróżniająca się nie tylko zastosowanymi technologiami, ale także dostosowaniem do różnych rozmiarów dłoni i chwytów prawo- oraz leworęcznych!

No właśnie – niby oczywiste, ale sami sprawdźcie, ile w sklepach znajdziecie myszy dla prawo, a ile dla leworęcznych userów, nie mówiąc już o tym, że tendencja do miniaturyzacji sprawia, ze coraz więcej myszek jest po prostu niewygodna.

Logitech chce pogodzić bezprzewodową wygodę z komfortem użytkowania i bezgłośną pracą – trzymamy kciuki, bo na rynku brakuje podobnych myszy, które nie przekraczają ceny 200 zł!

Logitech Signature M650: cicha mysz z wygodną i precyzyjną rolką

Logitech Signature M650
Logitech Signature M650 / fot. Logitech

Signature M650 to wygodna, bezprzewodowa mysz, która występuje w dwóch rozmiarach (standardowym dla małych i średnich dłoni oraz L dla większych). Co ciekawe, dostępne będą również warianty dla osób leworęcznych. M650 ma pozwalać na swobodę konfiguracji przycisków oraz wyposażono ją w nowy typ rolki przewijania SmartWheel i technologię SilentTouch, redukującą głośność wciskanych przycisków.

SmartWheel to technologia zapewniająca wysoką precyzję przewijania obrazu. Niezależnie od tego, czy pracujemy nad dokumentem, czy przeglądamy stronę internetową, rolka pozwoli na wygodne przewijanie wiersza po wierszu lub na przeskrolowanie całego dokumentu. SilentTouch z kolei zmniejsza hałas wciskanych przycisków o 90% w porównaniu z myszą Logitech M185, zapewniając ciszę podczas zdalnych spotkań czy konferencji. 

Dzięki dwóm rozmiarom, opcji dla leworęcznych, wyprofilowanemu kształtowi, miękkiemu materiałowi, na którym spoczywa kciuk oraz gumowemu uchwytowi bocznemu, konstrukcja myszy Signature M650 pozwala na wygodną pracę nawet przez wiele godzin. Nie zapomniano o  możliwości dostosowania funkcji realizowanych przez przyciski boczne dzięki oprogramowaniu Logitech Options+. 

Mysz Signature M650 dostępna jest w kolorach:

  • białym,
  • grafitowym,
  • różowym,

a współpracuje z systemami Windows, macOS, Linux, Chrome OS, ipadOS i Android. Błyskawiczne połączenie zapewnia Bluetooth Low Energy lub odbiornik Logi Bolt USB. 

Logitech Signature M650 to także mysz, która troszczy się o ekologię

Logitech Signature M650
Logitech Signature M650 / fot. Logitech

Masz dość bezmyślnie produkowanych plastikowych śmieci? Logitech też, stąd decyzja o zminimalizowaniu negatywnego wpływu nowych urządzeń na środowisko! Część plastikowych elementów Signature M650 jest wykonana z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu (PCR) – 64% w przypadku koloru grafitowego, 26% w przypadku bieli i 26% w przypadku różu.

Program PCR firmy Logitech sprawia, że tworzywa sztuczne w elektronice użytkowej wycofanej z eksploatacji mają szansę na drugie życie. Rezultatem proekologicznego podejścia jest założenie, że około połowa elementów wykorzystanych do produkcji myszy i klawiatur z oferty firmy zawiera określoną ilość plastiku z recyklingu.

Logitech Signature M650: cena

Myszy Signature M650 będą dostępne w styczniu 2022 roku na stronie logitech.com oraz u partnerów producenta. Przewidywana cena detaliczna Signature M650 i większej Signature M650 L wynosi 179 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE