Mobvoi Earbuds ANC zapowiadają się na fajne słuchawki, z którymi … pogadasz!

Mobvoi Earbuds ANC to najnowsze słuchawki z portfolio lubianej marki, która szturmem wdarła się w towarzystwo polecanych smartwatchy z Wear OS (TicWatch Pro 3 Cellular/LTE). Tym razem mamy do czynienia z propozycją dla fanów True Wireless, wyposażoną w ANC, potężny 13 mm przetwornik i miks sterowania dotykowego oraz głosowego!

Mobvoi Earbuds ANC, czyli pomysł na niedrogie TWSy dla każdego

Patrząc na prawdziwie bezprzewodowe słuchawki w ostatnim czasie, trzeba powiedzieć jedno: to już nie są zabawki dla osób, które uwielbiają wszelkiego rodzaju nowinki techniczne, ale urządzenia, które często w przyzwoitej kwocie pozwalają cieszyć się muzyką wysokiej jakości.

Oczywiście te najbardziej smakowite kąski pokroju wysokich modeli Jabry czy Technicsa swoje kosztują, ale coraz częściej mamy do czynienia z takimi modelami, które łączą niezły dźwięk, dodatki w rodzaju ANC i rozsądną cenę – świetnym przykładem będą tu choćby FreeBuds 4i (Huawei FreeBuds 4i recenzja) czy nieco droższe, ale dedykowane sportowcom Elite 4 (test Jabra Elite Active 4).

Mobvoi Earbuds ANC
Mobvoi Earbuds ANC / fot. Mobvoi

W to doborowe towarzystwo, udowadniające, że można zrobić coś niedrogo i dobrze, chce dołączyć Mobvoi Earbuds ANC i jest szansa, że ma na to całkiem sensowny pomysł! Jeśli miałbym porównać to urządzenie z wyżej przywołanymi, to pod względem designu bez dwóch zda bliżej im do Huawei niż Jabry – to tradycyjna konstrukcja w stylu Airpodsów, z „nóżką”, pozwalającą wygodnie i bez obaw o przypadkowe włączenie różnych funkcji poprawiać słuchawkę w uchu.

Materiały i detale stylistyczne nowych słuchawek sprawiają wrażenie mieszanki tego, co znamy właśnie z propozycji Huawei oraz … Tronsmart! Znajdziemy tu podobne linie etui, korpus „pąków” czy połyskujące tworzywo sztuczne – ciekawe, czy urządzenie będzie podobnie lekkie jak choćby Tronsmart Onyx Apex?

Producent chwali się, że Earbuds ANC zapewniają zaawansowaną redukcję hałasów otoczenia ANC, mocny dźwięk dzięki 13 mm przetwornikom i sterowanie dotykowe (wśród komend jest także regulacja głośności i za to brawa!) oraz głosowe (słuchawki rozpoznają komendy wyłącznie w języku angielskim). Poza samym ANC nie zabrakło trybu transparentnego, możliwości używania tylko jednej słuchawki, 4.5 h pracy na jednym ładowaniu z ANC i do 21 h łącznie, dzięki doładowywaniu w etui.

Na pewno są to jedne z tych słuchawek, którym warto dać szansę – jeśli Mobvoi powtarza tu swoją taktykę, którą znamy ze świata smartwatchy, to mamy okazję na ciekawe urządzenie! Obecnie Earbuds ANC na stronie producenta kosztują 60 euro.

Mobvoi Earbuds ANC: specyfikacja

Mobvoi Earbuds ANC
Mobvoi Earbuds ANC / fot. Mobvoi
  • Bluetooth 5.0
  • Przetwornik 13 mm
  • Mikrofony z redukcja szumów ENC
  • Odporność na wodę IPX5
  • Czas pracy 4.5 h z ANC, do 21 łącznie
  • Obsługa dedykowanej aplikacji Mobvoi
  • Sterowanie dotykowe i głosowe
  • Waga słuchawki 5 g, waga etui 42 g
  • Brak danych dotyczących kodeków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE