Logitech Signature Slim jest jak The Office: niby nie zabierasz domu do pracy, ale wiemy, jak bywa!

Logitech Signature Slim to najnowsza propozycja od słynnego producenta akcesoriów ułatwiających pracę z wykorzystaniem komputera – pisząc ten tekst pracowałem na moim ulubionym secie bezprzewodowym w postaci myszy i klawiatury POP Keys (zobacz test Logitech POP Keys + Mouse), który od wielu miesięcy towarzyszy mi w plecaku i pozwala sprawnie działać na różnych sprzętach.

Seria Logitech Signature Slim ma pogodzić świat pracy biurowej i użytku domowego, a pomoże w tym nie tylko ciekawy design, ale też szybkie przełączanie pomiędzy sparowanymi urządzeniami i dedykowany program do personalizacji i automatyzacji pracy!

Logitech Signature Slim wygląda świetnie, jest cichy, a do tego dostosujesz go do swoich preferencji dzięki Logi Options+

Logitech Signature Slim / fot. Logitech
Logitech Signature Slim / fot. Logitech

Zestaw Signature Slim Combo składa się z bezprzewodowej klawiatury Signature Slim K950 i bezprzewodowej myszy Signature Plus M750, dostępnych w kolorze grafitowym i białym. Urządzenia umożliwiają pisanie i klikanie na domowych komputerach stacjonarnych i laptopach do pracy, przełączając się między nimi za pomocą jednego dotknięcia.

Ciche klawisze klawiatury, ciche kliknięcia myszy oraz szybkie i precyzyjne przewijanie za pomocą rolki SmartWheel pozwalają na pracę w pełnym spokoju i skupieniu.

Łatwe przejście między pracą a rozrywką umożliwiają również skróty klawiszowe, takie jak np.:

  • regulacja głośności,
  • play/pauza,
  • wyciszanie/włączanie dźwięku,
  • korzystanie z inteligentnych funkcji Smart Actions.

Te ostatnie umożliwiają pomijanie powtarzających się czynności poprzez automatyzację wielu zadań i ich realizację za pomocą jednego naciśnięcia klawisza.

Logitech Signature Slim / fot. Logitech
Logitech Signature Slim / fot. Logitech

Oczywiście nie zapomniano o standardach korpo i ta seria ma czym skusić organizacje do masowych wdrożeń:

  • zestaw jest wyposażony w bezpieczną technologię bezprzewodową Logi Bolt zapewniającą niezawodne połączenia, nawet w zatłoczonych środowiskach bezprzewodowych,
  • zespoły IT mogą zaproponować jeden model klawiatury i myszy dla całej organizacji i zdalnie monitorować urządzenia za pośrednictwem aplikacji Logitech Sync, aby upewnić się, że działają poprawnie i są zaktualizowane.

Zestaw Signature Slim Combo for Business w kolorze grafitowym jest dostępny na stronie domowej marki i u autoryzowanych sprzedawców w cenie 549 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE