SeelSeries Apex Pro TKL: a Ty ile zapłacisz za klawiaturę turniejową z wyświetlaczem OLED?

SeelSeries przedstawił dziś nową wersję wielokrotnie nagradzanej serii klawiatur Apex Pro TKL. Nowe modele mają oferować graczom przewagę dzięki łączeniu technologii OmniPoint 2.0 z turniejowym kształtem TKL, czego efektem ma być najszybsza klawiatura dla e-sportowców!

Pierwszy Apex Pro TKL ma już za sobą 3 lata i nowy model nie dziwi

Apex Pro TKL / fot. mat. promocyjne

Pierwszy model Apex Pro TKL zadebiutował w 2019 i podbił gamingową scenę, oferując użytkownikom próg aktywacji, który można w pełni dostosować – według producenta jest to rewolucja na miarę stworzenia mechanicznych przełączników.

Nowa odsłona sprawia, że technologia OmniPoint stała się jeszcze szybsza. Gracze mają do wyboru 37 poziomów aktywacji, od zaledwie 0,2 mm do 3,8 mm z czasem reakcji wynoszącym 0,54 ms.

Przełączniki OmniPoint 2.0 reagują 11 razy szybciej od standardowych mechanicznych przełączników i mają 10 razy szybszą aktywację (podczas ustawienia na 0,2 mm).

Użytkownicy mogą wybierać progi aktywacji, dostosowując je do różnych gier i programów. Odpowiednie profile załadują się automatycznie podczas korzystania z oprogramowania SteelSeries GG.

Oprócz wyjątkowej szybkości przełączniki OmniPoint 2.0 oferują również funkcję przycisków 2-w-1, pozwalając graczom przypisać 2 akcje pod jednym klawiszem.

Dodatkowo po raz pierwszy klawiatura Apex Pro TKL pojawi się w formie bezprzewodowej z technologią Quantum 2.0 Dual Wireless, pozwalającą wybierać pomiędzy ultraszybkim łączem 2.4GHz bez opóźnień lub Bluetooth 5.0, współpracującym z różnymi urządzeniami. Wersja bezprzewodowa klawiatury pozwala nawet na 40 godzin pracy.

Wbudowany wyświetlacz OLED pokazuje bieżące informacje systemowe i z czatu, więc minimalizowanie gry przechodzi do przeszłości. Nakładki klawiszy z podwójnie tłoczonym PBT zachowają jakość tak długo, jak przełączniki o żywotności 100 milionów klików.

Klawiatury Apex Pro TKL Wireless oraz Apex Pro TKL są dostępne na SteelSeries.com w cenach:

Szukasz tańszej i uniwersalnej klawiatury gamingowej? Sprawdź Razer Ornata V3!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE