Hama Passion Chop wprowadza TWSy na wyższy poziom bezprzewodowości!

Hama Passion Chop to najnowsze słuchawki niemieckiej marki, które mają na siebie świetny pomysł i nie zawahają się go użyć! Tym razem ktoś przemyślał sens True Wireless od podstaw i uznał, że skoro bez kabli, to bez kabli – i w zestawie mamy bezprzewodową ładowarkę 🙂

Niby drobiazg, ale cieszy, zwłaszcza, że urządzenie jest rozsądnie wycenione i w momencie premiery zapłacimy za nie 179 zł.

Hama Passion Chop celują w fanów nowoczesnych technologii w budżetowym wydaniu

Hama Passion Chop / fot. Hama
Hama Passion Chop / fot. Hama

Choć nowe słuchawki Hamy nie spowodują szybszego bicia serca audiofili, to jak na niedrogą konstrukcję są oryginalnym pomysłem na wdarcie się marki do niszy urządzeń w przedziale 150-200 zł. Przepis jest tu bardzo prosty i tym bardziej Hamie należą się brawa za to, że dotąd nikt nie skusił się na załączanie do TWSów ładowarki indukcyjnej!

To pozornie mała rzecz, ale bardzo wygodna i sprawiająca, że sprzęt staje się bezprzewodowy na 100%, bo już nie musimy wpinać do etui ładowarki.

Jeśli chodzi o potencjał brzmieniowy Passion Chop to raczej bym się tym nie martwił – oczywiście nie ma co liczyć na dźwięk z wyższej półki, ale ostatnie modele niemieckiego producenta udowodniły, że stawiają na klarowny przekaz bez nadmiaru basu i to ciągle podoba się sporej grupie użytkowników.

Słuchawki po wyjęciu z etui automatycznie łączą się z urządzeniem docelowym poprzez Bluetooth 5.0 (do 10 metrów zasięgu). Czas pracy nie powala i przypomina o budżetowych korzeniach sprzętu – możemy liczyć na maksymalnie 4 h na jednym ładowaniu, a etui doładuje „pchełki” trzykrotnie (pojemność baterii w słuchawce to 45 mAh, w etui – 300 mAh).

Bezprzewodowa ładowarka z zestawu ma moc 10W.

 

Hama Passion Chop / fot. Hama
Hama Passion Chop / fot. Hama

Oczywiście poza słuchaniem muzyki możemy prowadzić przez nie rozmowy telefoniczne po Bluetooth, a sterujemy sprzętem poprzez dotykowe komendy lub asystenta głosowego. Odporność na zachlapania na poziomie IPX4 pozwala na bezproblemowe używanie Passion Chop podczas uprawiania sportu, o dopasowanie słuchawek do uszu dbają 3 pary silikonowych nakładek w różnych rozmiarach.

Szukasz innego sprzętu Hamy? Sprawdź test Hama DR200BT – świetnie wykonanego i wszechstronnego radia DAB, FM i głośnika bezprzewodowego zamkniętego w jednym urządzeniu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE