Hama DIR355BT: fajny grajek nie tylko do kuchni!

Hama DIR355BT to ciekawe radio internetowe z bonusowymi funkcjami, które sprawią, że będzie świetnym towarzyszem codziennych zajęć! Choć to dość niszowe urządzenia, to trzeba przyznać, że Hama wie, jak się za nie zabrać!

Hama DIR355BT: radio internetowe, Bluetooth i Spotify na pokładzie!

Wśród ostatnich nowości z dziedziny niewielkich odbiorników muzycznych jedno z ważniejszych miejsc zajmie Hama DIR355BT, która łączy ciekawy design, uniwersalność zastosowania i duży pakiet możliwości! Niemiecki producent stawia coraz mocniej na sztukę projektowania nowych sprzętów: najpierw stylowe głośniki Hama Twin 2.0, teraz kompaktowe, ale zaskakujące bogactwem możliwości radio.

Hama DIR355BT
Hama DIR355BT / fot. Hama

Radyjko wyróżnia się niewielkimi gabarytami (21 x 21 x 7,3 cm przy wadze 1523 g). Na uwagę zasługuje kwadratowy kształt z zaokrąglonymi rogami i dwie wersje kolorystyczne do wyboru (czerń i biel), dzięki czemu umieścimy je zarówno w kuchni, jak i pokoju.

Według producenta urządzenie umożliwia dostęp do muzyki i informacji z ponad 20 000 internetowych stacji radiowych i około 10 000 podcastów z całego świataWe wbudowanej pamięci wewnętrznej znalazło się miejsce na zapisanie 30 ulubionych stacji lokalnych FM, DAB, DAB +. Co ciekawe, DIR355BT może się pochwalić kompatybilnością z aplikacją Spotify, co w takich maluchach należy wciąż do rzadkości.

Za reprodukowanie muzyki odpowiada głośnik o mocy 5 W, a na pokładzie znajdziemy możliwości połączeń poprzez Wi-Fi lub Ethernet oraz Bluetooth w wersji 4.2. Sterowanie ułatwia UNDOK – bezpłatna aplikacja na smartfony. Obsługę ułatwia kolorowy ekran TFT o przekątnej 2,4″, wyposażony w podświetlenie dostosowujące się do aktualnych warunków zewnętrznych.

Hama DIR355BT
Hama DIR355BT / fot. Hama

Radio zostało wyposażone w gniazdo liniowe, słuchawkowe i AUX-IN. Dzięki temu można podłączyć do niego inne urządzenia, np. smartfon, odtwarzacz MP3, głośniki, wzmacniacz czy słuchawki. Z innych funkcjonalności trzeba wymienić budzik i 7 przycisków bezpośredniego wybierania stacji na obudowie.

Producent przewidział trzy sposoby instalacji sprzętu:

  • możliwość montażu zintegrowanego za pomocą płyty montażowej,
  • przymocowania przy użyciu zacisku niewymagającego wiercenia,
  • ustawienia radia pionowo.

Sugerowana cena detaliczna radia cyfrowego i internetowego Bluetooth Hama DIR355BT wynosi 499 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE