Masz nawigację Navitela? Łap najnowsze mapy Q3 2023!

Navitel od jakiegoś czasu rozszerzył swój asortyment i skupił się na szeroko pojętych produktach z kategorii elektroniki samochodowej (zobacz test Navitel RD3 i RD5, dwóch budżetowych radyjek wnoszących powiew XXI wieku do starszego auta dzięki Bluetooth i zestawowi głośnomówiącemu), takich jak odtwarzacze, pompki automatyczne czy odkurzacze (recenzja Navitel CL100 – poręcznego odkurzacza z funkcją … latarki!).

Ale jeśli komuś przeszło przez myśl, że na większym portfolio ucierpi główna część działalności marki, czyli nawigacje, to grubo się mylił, bo właśnie powitaliśmy mapy w wersji Q3 2023!

Co nowego w mapach Navitel Q3 2023?

Navitel to nie tylko nawigacje dla osobówek! / fot. screen ze strony Navitel

NAVITEL wydał globalną aktualizację dla wszystkich map Europy, Ameryki i Azji, dostępnych w aplikacji NAVITEL NAVIGATOR.

Wersja map Q3 2023 zawiera:

  • aż 18 618 234 km węzła drogowego,
  • 13 330 980 punktów POI,
  • 1 822 339 miast i miejscowości.

Wszystkie mapy Europy, Ameryki i Azji dostępne w aplikacji NAVITEL NAVIGATOR zostały uzupełnione o aktualną infrastrukturę mieszkaniową i przemysłową dla miast i osiedli z funkcją wyszukiwania adresowego.

Zaktualizowano sieci drogowe, dodając wszystkie nowe ulice i drogi, uwzględniając kierunek ruchu, skrzyżowania, ronda i inne informacje niezbędne podczas jazdy.

Ponadto dla wszystkich map w wersji Q3 2023 zaktualizowano dane o fotoradarach, ograniczeniach w ruchu, a także zmianach lokalizacji znaków drogowych.

NAVITEL: aktualizacja Q3_2023 / fot. Navitel

Oddajmy głos Tobiaszowi Jankowskiemu, CEO NAVITEL EUROPE:

Szczycimy się darmową, nieograniczoną czasowo aktualizacją dla wszystkich naszych klientów. Korzystamy z własnego działu kartograficznego, który opracowuje mapy dla 65 krajów na 3 kontynentach.

Aktualizacja map Q3 2023 jest kompatybilna z wersją 9.13 oraz późniejszymi wersjami aplikacji NAVITEL NAVIGATOR.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE