Jeśli tak ma wyglądać długie życie słuchawek, to ja poproszę Jabrę!

Jabra od dawna słynie jako jedna z tych firm, które szybko nie zapominają o produktach. Pewnie część z Was pamięta, jak kiedyś dzięki aktualizacji użytkownicy 75t otrzymali… ANC, a całkiem niedawno obie wersje 7-ek doczekały się połączenia wielopunktowego?

No właśnie – to jest dbałość o długie życie produktu!

Na CES 2024 Jabra ogłasza aktualizacje oprogramowania słuchawek Elite 8 Active i Elite 10 – co nowego?

Jabra Elite 10 / fot. Jabra
Jabra Elite 10 / fot. Jabra

Pierwsze aktualizacje, które zostaną udostępnione w styczniu, będą obejmować dostępny w aplikacji Sound+ łatwy w użyciu suwak „włącz/wyłącz” adaptacyjnej aktywnej redukcji hałasu (ANC), funkcji HearThrough i Sidetone, a także nowe komunikaty głosowe. Umożliwi to lepszą obsługę i pozwoli użytkownikom dostosować słuchawki do własnych, indywidualnych preferencji. Ponadto będzie też możliwość spersonalizowania nazwy swoich słuchawek.

W marcu użytkownicy mogą spodziewać się aktualizacji Elite 10, która poprawi jakość rozmów w głośnych lokalizacjach, takich jak biura, restauracje i tętniące życiem ulice. Najnowsze algorytmy eliminowania hałasu od Jabra zostały zaprojektowane tak, aby identyfikować i tłumić odgłosy tła, gwarantując niczym niezakłócone rozmowy.

Wprowadzone przez Jabra zmiany w adaptacyjnej funkcji redukcji hałasu (ANC) w Elite 8 Active w połączeniu z HearThrough sprawią, że słuchawki będą jeszcze skuteczniejsze w warunkach silnego wiatru. Jest to możliwe dzięki ulepszonej technologii wykrywania szumu wiatru.

Jabra Elite 5 / fot. OffTech
Jabra Elite 5 / fot. OffTech

Jak widzimy, Jabra – na szczęście! – nie majstruje przy samym brzmieniu sprzętu, ale rozwija dodatkowe funkcjonalności i poprawie użytkowe funkcje, związane nie tylko z rozrywką, ale i pracą.

Szukasz niedrogich i uniwersalnych słuchawek tej marki? Sprawdź nasz test Jabra Elite 5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE