TCL na CES pokaże, co ma najlepszego! A teraz zgadnij, jak TV marki sprzedają się w USA?

TCL nie zwalnia: nie dość, że jego ostatnie miniLEDy pokazały, że nie samym OLEDem człowiek żyje (zobacz test TCL C845 w wersji 65 cali), to jeszcze pojawia się coraz więcej sprzętu marki w różnych kategoriach, w tym tak egzotycznych, jak pralki czy profesjonalne wyświetlacze komercyjne.

Na CES 2024 w Las Vegas producent chce zadziwić różnorodnością urządzeń i dyskretnie potwierdzić swoje wejście do TOP3 najlepiej sprzedających się telewizorów w Stanach!

TCL na CES 2024 pod znakiem hasła Inspire Greatness

TCL Inspire greatness / fot. TCL
TCL Inspire greatness / fot. TCL

Firma zaprezentuje ponad sto produktów, a portfolio TCL obejmuje obecnie aż 15 kategorii urządzeń, w tym:

  • telewizory LED QD-Mini,
  • klimatyzatory TCL FreshIN,
  • lodówki TCL Free Built-in Series,
  • pralki,
  • urządzenia mobilne,
  • okulary AR,
  • wyświetlacze komercyjne,
  • kompleksowe inteligentne rozwiązania energetyczne i inne.

TCL jako lider technologii Mini LED przedstawi na targach CES 2024 swoje najnowsze rozwiązania w technologii wyświetlania obrazu i po raz pierwszy zaprezentuje jeden z największych na świecie telewizorów QD-Mini LED.

Oprócz wielokrotnie nagradzanych zestawów kina domowego, TCL pokaże również jedno z pierwszych w branży inteligentnych rozwiązań, które łączy smartfony, tablety, inteligentne okulary i inne urządzenia.

Wśród nich znajdzie się też najnowsza technologia wyświetlania NXTPAPER zoptymalizowana pod względem jeszcze większej ochrony wzroku oraz okulary RayNeo AR z rewolucyjnym, pełnokolorowym wyświetlaczem 3D head-up i potężnymi możliwościami jakie oferuje sztuczna inteligencja.

Magia kolorów i światła w TCL na 2023 rok / fot. OffTech

A teraz garść informacji o tym, jak popularność marki przekłada się na rankingi. Otóż TCL odnotował stały wzrost w pierwszych trzech kwartałach 2023 roku. Dostawy telewizorów TCL w regionie Ameryki Północnej wzrosły o 11,4% rok do roku, plasując firmę na trzecim miejscu pod względem dostaw w Stanach Zjednoczonych.

W innych regionach, pod względem sprzedaży, telewizory TCL zajęły odpowiednio:

  • drugie miejsce we Francji,
  • trzecie w Czechach oraz w Szwecji.

W przypadku urządzeń mobilnych, smartfony TCL uplasowały się w pierwszej trójce pod względem sprzedaży telefonów z Androidem w Ameryce Północnej. Według producenta inne produkty marki, w tym klimatyzatory i okulary AR i XR RayNeo, pozostają liderami na światowych rynkach w swoich kategoriach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE