LG właśnie upchnęło multimedialny system z 27-calowym monitorem do … walizki! Cena?

LG StanbyME Go dziwaczne urządzenie, które … może mieć sens! Choć na pierwszy rzut oka wygląda jak gadżet rodem z futurystycznych wyobrażeń lat 80-tych, to kiedy wczytamy się w jego możliwości, robi się całkiem ciekawie.

Tylko cena trochę studzi zapał – bo jednak chińskie projektory zmieniły zasady gry na rynku przenośnego kina!

LG StanbyME to jeden z oryginalnych pomysłów marki, który sprawia, że można zatęsknić za ich smartfonami

LG StanbyME Go / fot. LG
LG StanbyME Go / fot. LG

Kto chciałby zabierać ze sobą na wyjazd telewizor? No właśnie: ani to wygodne, ani poręczne, a do tego chyba nie ma bardziej delikatnego materiału (ok, poza trotylem) w transporcie, niż matryca – zwłaszcza bez opakowania. A gdyby tak jakiś inżynier wpadł na pomysł, żeby zamknąć duży monitor w walizce? Wówczas będzie to wyglądało tak, jak w przypadku LG StanbyME!

W dużym uproszczeniu urządzenie wygląda jak 27-calowy telewizor, upchnięty w eleganckiej i smukłej walizce. Ale nie dajmy się zwieść uproszczeniom, bo StanbyME to nie tylko przenośny monitor, ale prawdziwie uniwersalny sprzęt, który wyposażono we własny system operacyjny (webOS), taki jak w telewizorach marki!

Szukasz uniwersalnego i budżetowego telewizora w dużym rozmiarze? Zobacz test Philips The One 65PUS8807!

Dzięki temu mamy dostęp do wszystkich dobrodziejstw streamingowych (od Netflixa przez Disney po Spotify), ale to nie wszystko, bo poza serialomaniakami LG dopieściło też gadżeciarzy.

LG StanbyME Go / fot. LG
LG StanbyME Go / fot. LG

Urządzenie może służyć jako sprzęt grający (ma wbudowane własne głośniki, a w trybie poziomym do odsłuchu muzyki na wyświetlaczu pojawia się animacja … gramofonu!), a jeśli znudzi się nam film i muzyka, to obracamy ekran do pozycji pionowej i zabieramy się za media społecznościowe. Myślę, że właśnie możliwość obrotu ekranu po jego wysunięciu będzie tym bajerem, który przyciągnie do urządzenia nieprzekonanych.

Monitor to „tylko” 1080p z częstotliwością odświeżania 60 Hz (mamy tu implementację Dolby Atmos i Vision), a czas pracy na jednym ładowaniu wynosi do 3 h. Co ciekawe, dzięki HDMI łatwo zmienimy StanbyME np. w ekran do konsoli, a obsługę ułatwia pilot zdalnego sterowania, jaki znajdziemy w zestawie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta – urządzenie wyceniono w przedsprzedaży na 999$.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE