TrueLife wprowadza Smart Home do opieki nad niemowlętami!

TrueLife to marka znana z małego AGD oraz urządzeń z kategorii Smart Home. W ofercie firmy znajdziemy zarówno urządzenia wspierające zdrowy tryb życia (m.in. ciśnieniomierze, termometry, oczyszczacze powietrza), higienę (tu spory wybór elektrycznych szczoteczek do zębów czy depilatorów) jak i sprzęt mający wspierać nas podczas opieki nad niemowlętami.

Wygląda na to, że TrueLife stawia na szeroko rozumianą pielęgnację, w której kluczowe miejsce zajmują najmłodsi. Muszę przyznać, że sam najbardziej ciekaw jestem tego, czym różni się elektroniczna niania od „zwykłej” kamerki do monitorowania pomieszczenia, takiej jak choćby Ezviz C6 (zobacz test Ezviz C6 2K+).

No dobra – trudno też wyobrazić mi sobie wagę, dla której problemem nie będzie wiercący się niemowlak 🙂

TrueLife NannyCam R7 Dual Smart i NannyCam R3 mają stać na straży naszego dziecka – dosłownie, bo urządzenia mają czujniki dźwięku, ruchu, wilgotności i zmian temperatury!

TrueLife NannyCam R7 Dual / fot. TrueLife
TrueLife NannyCam R7 Dual / fot. TrueLife

Niania elektroniczna NannyCam R7 z szerokokątnym obiektywem oraz kamerą 360° pozwala na monitorowanie pokoju i przekazuje obraz w rozdzielczości 2K do połączonej 5-calowej jednostki rodzicielskiej LCD lub telefonu.

Kamera dzięki funkcji TrueLife SmartTrack może automatycznie podążać za ruchem malucha. Znajdziemy tu także funkcję TrueLife SmartCare, która ostrzega o ruchu lub dźwiękach, wykrywa zmiany temperatury i wilgotności oraz reaguje na płacz dziecka, a gdy zapadnie ciemność, urządzenie automatycznie włącza noktowizor.

TrueLife NannyCam R7 potrafi puszczać kołysanki oraz naśladować dźwięki bicia serca, dzięki czemu dba o beztroski sen maluszka. Z kolei funkcja dwukierunkowej komunikacji pozwala na bycie z dzieckiem w ciągłym kontakcie oraz uspokajanie go własnym głosem.

NannyCam R3 także wykrywa ruch, dźwięk, zmianę temperatury, posiada noktowizję i ostrzega, gdy dzieje się coś nietypowego. Obraz i dźwięk nagrywa w jakości Full HD w trybie 24/7 bezpośrednio na kartę SD. W odróżnieniu od R7 nie znajdziemy tu „jednostki rodzicielskiej”, czyli dedykowanego ekranu-ramki, w którym można obserwować malucha.

Warto dodać, że kamerki marki można łączyć – tak stworzona sieć może obejmować nawet 16 urządzeń!

Za tańsze urządzenie zapłacimy na stronie producenta 350 zł, za droższe – 1015 zł.

Waga niemowlęca TrueLife BabyScale B5 BT ma zważyć nawet największych wiercipiętów i obrazować wzrastanie naszej pociechy

Truelife Scale B5 / fot. Truelife
Truelife Scale B5 / fot. Truelife

BabyScale B5 BT firmy TrueLife pomaga monitorować rozwój dziecka od urodzenia aż do momentu, gdy osiągnie wagę 20 kg – z dokładnością do 5 g. Dzięki funkcji TARE dziecko można zważyć nawet, gdy jest ubrane lub owinięte w kocyk!

Waga posiada funkcję HOLD, która działa w dwóch trybach. Dzięki niej urządzenie dokonuje pomiaru dokładnej wagi pokazywanej na wyświetlaczu w momencie, gdy dziecko porusza się najmniej.

Gumowane nóżki dbają o stabilność całej konstrukcji, a mimo bateryjnego zasilania nie powinniśmy obawiać się o jego żywotność – ogniwa mają wytrzymywać do 400 pomiarów, a waga potrafi sama się wyłączyć.

W przeciwieństwie do tradycyjnej wagi, tu wyniki pomiaru zobaczymy nie tylko na wyświetlaczu urządzenia, ale też w dedykowanej aplikacji mobilnej, która ułatwia monitorowanie wzrostu i rozwoju dziecka za pomocą historii pomiarów i wykresów.

Producent wycenił BabyScale B5 BT na 276 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE