TCL wprowadza na rynek dwa potężne modele z serii P74 i oba celują w graczy!

Pamiętacie, jak niedawno pisaliśmy o pakiecie premier od TCL, gdzie poznaliśmy kuszące serie C645, C745 i C845?

C745 w rozmiarze 55 cali właśnie dziś do nas dotarł i niebawem możecie spodziewać się testu tego urządzenia (swoją drogą 144 Hz w tej cenie może srogo namieszać – ciekawe, jak kolorystyka, naturalność ruchu i system), a dziś pojawiła się informacja o kolejnych nowościach – i to takich z grubej rury, bo w rozmiarze 85 i 98 cali!

Zanim przejdziemy dalej, dopowiem tylko, dlaczego akurat ta premiera jest intrygująca – otóż to właśnie TCL jest globalnym liderem sprzedaży TV w „królewskim” rozmiarze 98 cali.

TCL 85P745 i TCL 98P745 mają Dolby Vision, Dolby Atmos, tryby gamingowe ze świetnym odświeżaniem, a topowy model posiada nawet zestaw audio 2.1 od Onkyo!

TCL P745 / fot. TCL
TCL P745 / fot. TCL

TCL podaje, że nowy model z serii TCL P74 wyposażono w Dolby Vision i Dolby Atmos, zapewniając wrażenia kinowe w rozdzielczości 4K, z bardzo dobrym odwzorowaniem w ruchu, szeroką gamą kolorystyczną z ponad miliardem kolorów i wciągającym dźwiękiem.

Marka TCL, nr 1 na świecie w segmencie telewizorów 98-calowych, rozszerza swoją ofertę o nowy model dostępny w rozmiarze 85 i 98 cali. Miłośnicy filmów docenią bogatą ofertą materiałów dostępnych w 4K HDR. Można je znaleźć w serwisach streamingowych Netflix, Disney+, Amazon Prime Video, Apple TV, HBO MAX, a także na nośnikach Blu-Ray UltraHD.

Duże ekrany w połączeniu z technologią Dolby Vision mają zapewnić wyjątkowe wrażenia wszystkim fanom kina. Dzięki zaawansowanemu skalowaniu obrazu, możemy cieszyć się wysoką jakością w rozdzielczości 4K, niezależnie od jakości materiału źródłowego.

TCL P745 / fot. TCL
TCL P745 / fot. TCL

Ciekawe jest to, że producent wyraźnie kusi segment graczy – TCL P74 posiada funkcję Game Master 2.0 (model 85-calowy) lub Game Master Pro 2.0 (model 98-calowy). W serii TCL P74 znajdziemy port HDMI 2.1, funkcję ALLM, model 98-calowy natywnie wspiera VR 144 Hz (najwyższy standard w branży TV). Wrażenia są dodatkowo potęgowane przez akcelerator gier 120 Hz w wersji 85” i 240 Hz w wersji 98”, który automatycznie obniża rozdzielczość do Full HD, co skutkuje wyraźniejszym i bardziej płynnym obrazem podczas szybkich scen.

Oba modele cechują się wąskimi, metalowymi ramkami, znajdziemy tu także system Google TV z obsługą asystenta głosowego, a 98-calowiec może dodatkowo pochwalić się niecodziennym systemem audio: 2.1 z subem od Onkyo 🙂

Wersja 85 calowa ma pojawić się w sierpniu, natomiast większy brat – we wrześniu. Na ceny też przyjdzie nam nieco poczekać.

Warto?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE