Wakacyjny remont i szukasz AGD? Candy ma fajny cashback i zwraca nawet 1400 zł!

Candy postanowiło nieco rozruszać wakacyjny sezon remontowy i proponuje zwrot części poniesionych wydatków za zakup różnego rodzaju większego AGD.

To może być ciekawa opcja dla osób, które postanowiły, że najwyższy czas na metamorfozę kuchni lub łazienki – tym bardziej, że wcale nie trzeba wydawać kroci, żeby zyskać rozbudzającą wyobraźnię kwotę 1400 zł!

Candy proponuje sensowny cashback – można zyskać nawet 1400 zł za wydanie 6000 zł!

Cashback Candy / fot. Candy

Promocja Candy spodoba się tym osobom, które nie lubią zbytniego owijania w bawełnę. Mamy tu proste zasady i jasne progi cenowe, które uprawniają nas do zwrotu określonej kwoty.

Co trzeba zrobić, żeby cieszyć się zakupem nowego AGD w wyraźnie niższej cenie? Przede wszystkim kupić produkt biorący udział w akcji! Spis urządzeń w poszczególnych kategoriach znajdziecie na tej stronie – na szczęście są tam uwzględnione nie tylko drobniejsze sprzęty, jak okapy, płyty kuchenne czy kuchenki mikrofalowe, ale też lodówki, piekarniki czy pralki.

Poniżej znajdziecie dokładne kwoty zwrotu:

  • 100 zł dla zakupu o wartości 899 – 1449 zł,
  • 250 zł za 1450 – 2399 zł,
  • 450 zł za 2400 – 2999 zł,
  • 600 zł za 3000 – 4499 zł,
  • 1000 zł za 4500 – 5999 zł,
  • 1400 zł dla zakupu o wartości powyżej 6000 zł.

Każdy użytkownik, który zakupi produkt Candy, podzieli się opinią na jego temat, a następnie zarejestruje się na stronie, może otrzymać nawet do 1400 zł zwrotu na konto. Dodatkowo mamy możliwość bezpłatnego testowania produktów przez 45 dni – jeśli urządzenie nie spełni naszych oczekiwań, po prosty je zwrócimy.

W akcji promocyjnej Candy im większa wartość zakupu, tym większy zwrot na konto. Wydarzenie trwa od 10.07.2023 roku i kończy się w dniu 17.09.2023 roku – ale producent zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia promocji.

Sama marka poleca zwłaszcza urządzenia z rodziny Candy Cook Light, takie jak piekarnik FIDCP N625 L, który pozwala gotować zdrowiej ograniczając użycie oleju lub tłuszczu. Znajdziemy tam połączenie grilla z pracą wentylatora, co skraca czas pieczenia i sprawia, że więcej wilgoci pozostaje w przygotowywanych potrawach, czyniąc je zdrowszymi i bardziej soczystymi.

Możemy skorzystać również z automatycznych programów między innymi do przygotowania pizzy, grillowania, pieczenia bez tłuszczu czy szybkiego podgrzewania. Oświetlenie we wnętrzu pozwala w łatwy sposób monitorować efekty, natomiast prowadnice teleskopowe ułatwią bezpieczne wyciąganie gorących blach.

Na koniec wystarczy użyć programu czyszczenia hydrolitycznego lub pyrolitycznego, by piekarnik był czysty i gotowy do ponownego użycia.

Warto wziąć pod rozwagę pralki marki, wyposażone w ultraszybkie tryby pracy – takie jak Candy RapidO, która może pochwalić się rekordowymi 14 minutowym programem! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE