Jaki jest najszybszy program Twojej pralki? Bo Candy RapidO – 14 minut!

Candy w serii pralek i pralko-suszarek RapidO przygotowała aż 9 szybkich programów prania, które mają skutecznie radzić sobie z codziennym czyszczeniem odzieży każdego typu. Podglądamy, co oferują!

Ma być najszybciej i już

Najkrótszy program prania dostępny w pralkach i pralko-suszarkach Candy RapidO – Szybki 14′ – trwa zaledwie 14 minut. Możemy w nim wyprać każdy rodzaj tkaniny, ponieważ pranie następuje w średniej temperaturze 30°C.

Dwoma innymi wariantami tego programu, trwającymi nieco dłużej, są Szybki 30′ i Szybki 44′, w których długość cyklu to odpowiednio 30 i 44 minuty. Dzięki nim uzyskamy dobre efekty przy jednoczesnym oszczędzaniu wody, energii, detergentu oraz czasu.

Czysto, higienicznie i bez bakterii

Świetny program dla tych, którzy chcą, pranie po wyjęciu z bębna było maksymalnie higieniczne. Z pomocą przychodzi tu program Higiena+ 59′, czyli połączenie wysokiej temperatury (60°C), czasu (59 minut) i perfekcyjnego efektu prania, pozbawionego bakterii i zarazków.

Pierzesz często i mało? To program dla Ciebie

Candy Rapido / fot. Candy

Świetnym połączeniem oszczędności czasu i skuteczności jest program Specjalny 39′, który zapewnia doskonałe pranie połowy wsadu w temperaturze 40°C i w ciągu zaledwie 39 minut. Warto skorzystać z tej opcji, jeśli musisz szybko wyprać mniejszą ilość odzieży.

Pranie odzieży sportowej

Dla fanów sportu opracowano specjalny programu Sportowy 39′, który jest stworzony do prania właśnie takiego rodzaju odzieży. Program trwa zaledwie 39 minut, a po jego zakończeniu możemy przygotować nasze stroje sportowe do użytku kolejnego dnia.

Delikatne pranie, które nie trwa wieków

Już nie musimy prać naszych jedwabnych bluzek czy koronkowej bielizny ręcznie. Z powodzeniem poradzą sobie z tym zadaniem pralki i pralko-suszarki Candy RapidO. Opracowany specjalnie w tym celu program Delikatne 59′ już w 59 minut skutecznie i bezpiecznie wypierze naszą najbardziej delikatną odzież!

Mistrzowskie pranie bawełny

Jeśli większość naszych ubrań jest uszyta z bawełny, to przyda się nam program Idealna Bawełna 59′, który gwarantuje doskonałe rezultaty w przypadku prania tego rodzaju tkanin. Czas prania to zaledwie 59 minut, a cały cykl odbywa się w temperaturze 40°.

Najbardziej uniwersalne

Pranie to często mieszanka różnorodnych tkanin i kolorów. W takim przypadku najlepiej użyć programu Mieszane i Kolorowe 59′. Zapewnia on swobodę prania wszystkich rodzajów tkanin i trwałych kolorów razem, przy pełnym wsadzie, dając doskonałe rezultaty w ciągu zaledwie 59 minut.

Candy Rapido / fot. Candy

Oszczędzamy czas i nie musimy sortować zabrudzonych ubrań – po prostu wszystkie wrzucamy do bębna i w niecałą godzinę wyjmujemy czyste i pachnące pranie.

Dla indywidualistów

Jeśli chcemy stworzyć swój własny program prania lub nie wiemy do końca który program wybrać, warto posłużyć się aplikacją Candy Simply-Fi.

Pralki i pralko-suszarki Candy RapidO mają wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu można nimi sterować zdalnie za pomocą smartfona i tworzyć własne programy prania. Aplikacja wraz z funkcją Snap&Wash podpowie nam, jaki program jest optymalny dla naszego prania. Wystarczy zrobić zdjęcie brudnej odzieży, a aplikacja ustawi automatycznie temperaturę i prędkość wirowania!

Dla oszczędnych

W pralkach Candy RapidO dostępna jest także zaawansowana technologia automatyki wagowej KG Detector, która dostosowuje parametry prania, takie jak ilość wody, długość cyklu prania i szybkość wirowania, do wielkości wsadu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE