Huawei odpala wakacyjne promocje i zrobi się bardziej gorąco, niż za oknem?

Huawei co jakiś czas kusi niezdecydowanych, obniżając ceny w swoim oficjalnym sklepie na poziomie niezbyt często spotykanym u konkurencji.

Potencjalne oszczędności liczone w tysiącach (!) złotych sprawiają, że nawet te osoby, które nie do końca ogarniają o co chodzi z banem na usługi Google zaczynają przebąkiwać, że może by jednak spróbować tego HarmonyOSa?

„Gorące okazje” na huawei.pl to świetna okazja dla łowców fotosmartfonów i … tabletów po taniości!

HUAWEI MateBook D 16 2022 / fot. Huawei

Huawei ma talent do odnalezienia się nawet w największych opresjach i trwa na rynku smartfonów mimo bana od Google – który teoretycznie mógł sprawić, że marka przesiądzie się raczej na produkcję małego AGD, niż telefonów dla mas.

Nic podobnego się jednak nie stało, a HarmonyOS ciągle się rozwija i stara zapewnić alternatywy dla „prawilnych” aplikacji, radzą sobie albo poprzez AppGallery, albo … przekierowywanie do mirrorów popularnych apek.

W promocji „Gorące okazje” można znaleźć spory przekrój urządzeń – od laptopów, przez tablety po telefony. Poniżej znajdziecie spis ofert na większość sprzętów biorących udział w akcji wraz z obniżką ceny.

„Gorące okazje” na huawei.pl: przeceny laptopów

  • flagowy HUAWEI MateBook X Pro 2022 z procesorem Intel Core i7, 16 GB pamięci RAM i dyskiem SSD o pojemności 512 GB w cenie 7199 zł – 1300 zł taniej od rekomendowanej ceny detalicznej,
  • HUAWEI MateBook 14 2021, z procesorem Intel i5, 16 GB pamięci RAM i dyskiem 512 GB SSD za jedyne 3399 zł (cena rekomendowana: 4999 zł),
  • 15‑calowy HUAWEI MateBook D15 z procesorem Intel i5, 16 GB pamięci RAM i dyskiem SSD 512 GB będzie można nabyć za 2799 zł (o 1000 zł mniej od ceny rekomendowanej).

W zestawie z każdym z powyższych laptopów taniej można dokupić myszkę HUAWEI CD23 za 9,90 zł, słuchawki HUAWEI FreeBuds 5i za 249 zł oraz router HUAWEI Wi-Fi AX2 za jedyne 9,90 zł. Dodatkowo za przedłużenie gwarancji o rok nabywca zapłaci o 40% mniej.

„Gorące okazje” na huawei.pl: przeceny smartfonów

Huawei HarmonyOS Huawei / fot. Huawei
Huawei HarmonyOS Huawei / fot. Huawei

To nie koniec promocji, bo znajdziemy tu także HUAWEI Mate 50 Pro w dwóch wersjach:

  • w kolorze pomarańczowym z wykończeniem z wegańskiej skóry, ultraodpornym szkłem Kunlun Glass i pamięcią 512 GB dostępna jest za 4499 zł (aż 1300 zł taniej niż w ciągu ostatnich 30 dni i 2000 zł taniej od ceny rekomendowanej),
  • z klasycznym, szklanym wykończeniem w kolorze czarnym lub srebrnym z 256 GB pamięci wewnętrznej kosztuje 3999 zł (aż 700 zł mniej od najniższej ceny z ostatnich 30 dni i 2000 zł mniej niż cena rekomendowana).

Tu sprawdzisz, jak Huawei P50 Pro nagrywa w nocy i dlaczego mieliśmy wątpliwości co do tytułu, którym jeszcze niedawno mógł się poszczycić 😉

Czas na nasz wybór, czyli szukamy taniego tabletu o sporych możliwościach

Warto zwrócić uwagę na sprzęt idealnie nadający się do rodzinnej rozrywki, czyli tablet HUAWEI MatePad SE LTE (4 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej) w atrakcyjnej cenie 799 zł (cena rekomendowana i jednocześnie najniższa z ostatnich 30 dni: 999 zł).

To sensowna oferta, bo od jakiegoś czasu coraz trudniej znaleźć rozsądny tablet za cenę max. 800 zł.

Szukasz lepszego tabletu, który będzie wyposażony w dołączaną klawiaturę? Sprawdź test Huawei MatePad Pro 12.6!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE