Bestsellerowe średniaki od Samsunga z cashbackiem! Czy 400 zł zwrotu za smartfona to dobra okazja?

Marzy Ci się nowy telefon, ale nie masz zamiaru płacić za flagowca, a typowe średniaki są dla Ciebie zbyt nudne? To bardzo dobrze, bo dzięki cashbackowi Samsunga pojawiają się dwa ciekawe tropy!

Samsung oddaje do 400 PLN za zakup Galaxy A54 i 300 zł za Galaxy A34

Samsung A34 5G / fot. Samsung
Samsung A34 5G / fot. Samsung

Chyba żaden inny producent nie lubuje się tak w akcji zwrotu środków za zakup urządzenia, jak Samsung! Dopiero co mogliśmy kupić za mniej więcej połowę początkowej wartości Galaxy Watche 4 generacji (zobacz test Samsung Galaxy Watch 4 Classic), a teraz przyszedł czas na lubiane średniaki, które dzięki cashbackowi stają się kuszącą propozycją!

Tym razem koreańska marka stawia na dwa lubiane modele – biorąc udział w promocji można otrzymać zwrot w wysokości:

Aby cieszyć sie cashbackiem, należy kupić Galaxy A54 lub Galaxy A34 w terminie od 3 lipca do 23 lipca 2023 roku u jednego z partnerów handlowych (lista na stronie akcji, ale znajdziecie tam wszystkie istotniejsze sklepy, jakie można sobie zamarzyć w naszym kraju) biorących udział w promocji.

Kolejny krok to aktywacja urządzenia, rejestracja/logowanie w aplikacji Samsung Members i wypełnienie formularza rejestracyjnego (zakładka korzyści) w terminie do 6 sierpnia 2023 roku.

Zwrot kwoty przewidzianej w ofercie promocyjnej zostanie wysłany na wskazane w formularzu konto bankowe w ciągu 14 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Ile można zyskać? Kupując A54 na stronie Samsunga zapłacimy za niego 1999 zł zamiast 2399 zł, natomiast w przypadku A34 będzie to 1599 zł zamiast 1899 zł.

Który model wydaje się Wam bardziej kuszący w nowej cenie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE