SKG, król elektromasażerów, wchodzi do Polski! Słyszysz chlipanie z gabinetów fizjo?

SKG wygląda na firmę, która wprowadza tajniki masażu na inny poziom. Do tej pory nie spotkałem się z jej produktami i z ciekawością (tym bardziej, że wychodzę z założenia, że dobrego masażu nigdy za wiele) zerknąłem na informację prasową, jaka ostatnio się pojawiła.

I wiecie, co jest najzabawniejsze? Otóż nie wiem, dlaczego o tej marce dowiaduję się dopiero teraz! Kiedy wszedłem na stronę SKG, to miałem wrażenie, jakbym oglądał dzikie projekty rasowego nerda, którego za rękę prowadzili fachowcy od fizjo. Zobaczcie sami na te pokręcone, futurystyczne kształty i nagromadzenie technologii stymulacji!

I zanim przejdziemy dalej, powiem wprost: oczywiście urządzenia SKG nie zabiorą roboty manualnym terapeutom, ale mogą wspierać ich działania i mam nadzieję, że uda mi się sprawdzić to na własnej skórze.

SKG produkuje pistolety masujące, masażery do szyi i … oczu!

Masażer SKG / fot. SKG
Masażer SKG / fot. SKG

Założona w 2007 roku SKG jest marką badawczo-technologiczną, oferującą urządzenia klasy premium do masażu szyi, oczu, nóg oraz pistolety do masażu.

Produkty SKG mają przynosić relaks i ulgę, przeciwdziałać bólom, migrenom, kontuzjom, zwalczać suchość oczu oraz utrzymać zdrowy wygląd. Urządzenia wyróżniają się niecodziennym designem, są lekkie i w pełni mobilne. Wykorzystano w nich dobrej klasy materiały przyjazne dla skóry użytkownika – jest to istotne przede wszystkim ze względu na to, że masażery do szyi możemy użytkować przez wiele godzin, np. w czasie pracy.

Urządzenia SKG zyskały uznanie międzynarodowej społeczności projektantów, której przykładem mogą być nagrody Red Dot Design Award czy IF Design Award. Ponad 10 proc. obrotów rocznie firma reinwestuje w dział badawczo-rozwojowy. Dzięki temu produkty SKG posiadają międzynarodowe certyfikaty takie jak: FDA, FCC, CE, ROHS, EAC, KC, ISO13485, ISO9001, BSCI itp.

Masażer oczu SKG / fot. SKG
Masażer oczu SKG / fot. SKG

W skład oferty SKG wchodzą masażery szyi, oczu, nóg oraz pistolety do masażu. Urządzenia posiadają wiele funkcji:

  • dotyk i manualne masowanie,
  • prądy TENS i EMS,
  • ciepły kompres,
  • podmuch powietrza,
  • podczerwień.

Poza pulsacyjnymi oraz pulsacyjno-fizycznymi masażerami w ofercie SKG znalazły się też masażery Shiatsu czerpiące z japońskiej metody masażu.

Jeśli zastanawiacie się, dlaczego na stronie, która na co dzień zajmuje się przede wszystkim sprzętem audio, GSM czy wearables widzicie newsa o masażu, to czas na asa z rękawa!

Otóż urządzenia masujące szyję posiadają wbudowane głośniczki do odsłuchu muzyki ze sparowanego smartfona po Bluetooth 🙂

Przedstawicielem SKG na polskim rynku jest firma CEG Polska, a za dystrybuuję odpowiada NTT System.

A może chcesz popieścić wzrok jednym z najładniejszych (i obecnie dobrze wycenionych) telefonów na rynku? Sprawdź recenzję Motorola Edge 30 Fusion!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE