Fresh n Rebel Bold L2: pastelowi wracają z większym głośnikiem!

Fresh n Rebel Bold L2 nadszedł w całej okazałości i wygląda na to, że pastelowi (nie mogę się powstrzymać od stosowania tego określenia na markę – pokażcie mi drugą firmę, jaka przykłada taką wagę do wynajdywania przedziwnych odcieni i oferowania urządzeń w wielu wersjach kolorystycznych) mogą mieć fajny pomysł na towarzysza wakacyjnych przygód!

Tym razem głośnik Fresha ma ciekawy bonus, który może przechylić wybór na jego korzyść – i nie., nie mam na myśli kolorów ani mocy 🙂

Fresh n Rebel Bold L2 to głośnik, który nie boi się ani odważnych kolorów, ani głośnej muzyki, ani … dwóch smartfonów na raz!

Fresh n Rebel Bold L2 / fot. mat. prom.
Fresh n Rebel Bold L2 / fot. mat. prom.

Projektanci urządzenia postawili na konstrukcję z kątem nachylenia 12 stopni w górę, która sprawdziła się już w głośniku Fresh ‘n Rebel Soul, zapewniając donośny dźwięk wypełniający nawet spore pomieszczenie.

Producent twierdzi, że dzięki połączeniu 30-watowego głośnika niskotonowego z 10-watowym wysokotonowym w Bold L2 uzyskano mocne basy, wysoką jakość dźwięku i zaskakującą głośność. Urządzenie obsługuje tryb Double Fun, za sprawą którego można bezprzewodowo połączyć dwa głośniki Bold L2 poprzez Bluetooth, zyskując efekt stereo.

To nie koniec ciekawostek, po poza tym znajdziemy tu tryb Party Mode, umożliwiający podłączenie do jednego głośnika dwóch smartfonów!

Głośnik posiada klasyfikację IP67, jest odporny na kurz i wodę oraz wykonany z wytrzymałych i ochronnych materiałów – możemy wyczyścić pod bieżącą wodą. Urządzenie wyposażono w praktyczny pasek, który można zawiązać wokół małego otworu z boku, dzięki czemu można go zawiesić niemal w dowolnym miejscu.

Fresh n Rebel Bold L2 / fot. mat. prom.
Fresh n Rebel Bold L2 / fot. mat. prom.

Fresh n Rebel Bold L2 ma zapewniać do 22 h czasu pracy (pod warunkiem, że nie przekraczamy 1/4 mocy urządzenia!), a do pełna naładujemy go w 4,5h. Na obudowie znajdziemy 4 diody LED, sygnalizujące poziom naładowania – każda dioda to 25% . Port ładowania to USB-C, znajdziemy tu także złącze minijack, pozwalające używać głośnika z tradycyjnym, przewodowym źródłem dźwięku.

Za brzmienie odpowiada kombinacja: pełnozakresowy głośnik 100mm x 60mm, wysokotonowy 30 mm oraz pasywny radiator 160 x 60 mm. Obsługiwane kodeki to SBC i AAC, a wersja Bluetooth to 5.0.

Bold L2 można wybrać w czterech kolorach:

  • niebieskim (Dive Blue),
  • oliwkowym (Dried Green),
  • szarym (Storm Grey),
  • brązowym z odcieniem złota (Brave Bronze).

W momencie premiery Fresh n Rebel Bold L2 wyceniono na 619,99 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE