Poznajcie HP Pavilion Aero 13: najlżejszy laptop konsumencki tej marki!

Ważący mniej niż 1 kilogram HP Pavilion Aero 13 zapewnia ekologiczną konstrukcję oraz moc niezbędną do rozrywki, komunikacji i efektywności.

Sprawdzamy, co poza wagą piórkową ma nam do zaoferowania świeżynka od HP!

HP Pavilion Aero 13 to lekki, elegancki i … kolorowy laptop!

HP najnowszym modelem chce połączyć mobilną pracę i rozrywkę. HP Pavilion Aero 13 jest najlżejszym laptopem konsumenckim w portfolio marki, ważącym mniej niż 1 kg oraz pierwszym laptopem Pavilion z obudową wykonaną w całości z aluminium magnezowego.

To nie wszystko – urządzenie wygląda nowocześnie i elegancko także dzięki wąskim ramkom okalającym ekran z każdej strony (współczynnik proporcji ekranu do obudowy wynosi 90%).

HP Pavilion Aero 13 / fot. HP

Laptop dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych:

  • bladoróżowe złoto (Pale Rose Gold),
  • ciepłe złoto (Warm Gold),
  • ceramiczna biel (Ceramic White),
  • naturalne srebro (Natural Silver).

Pavilion Aero 13 jest wyposażony w najnowszy procesor mobilny AMD Ryzen 7 5800U z układem graficznym AMD Radeon, który zapewnia błyskawiczną reakcję podczas pracy.

Wi-Fi 6 i do 10,5 godziny pracy na baterii umożliwiają szybką oraz niezawodną łączność bezprzewodową oraz swobodną pracę w domu lub w podróży. Pavilion Aero 13 to pierwszy laptop marki o przekątnej 13,3 cala, proporcjach 16:10 i rozdzielczości 2,5K (2560 x 1600 pikseli), z 10% większą przestrzenią do oglądania w pionie, niż w przypadku tradycyjnych proporcji 16:9.

HP Pavilion Aero 13 / fot. HP

Dzięki jasności 400 nitów użytkownik może przeglądać strony internetowe i oglądać filmy również w świetle słonecznym, podczas gdy 100% sRGB dla szerszej palety kolorów zapewnia wysoką jakość obrazu i nasycenie barw.

Laptop wdraża zasady zrównoważonego rozwoju w praktykę: do jego produkcji użyto tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu!

HP Pavilion Aero 13 będzie dostępny w Polsce pod koniec lipca br. w cenie od 3799 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE