TCL ma pomysł, jak sprawić, żeby C64 kojarzyło Ci się z czymś innym, niż teraz!

TCL nie próżnuje i firma, która w branży TV już uważana jest za czarnego konia, na ten rok ma bardzo ambitne plany. W zapowiedzi mowa o trzech nowych liniach produktowych, a na początek trafi do nas TCL 4K QLED TV C64.

Nowość obsługuje 4K HDR Pro, Motion Clarity HDR, Game Master, Freesync (od 55 cali w górę) oraz najnowsze formaty HDR z HDR10+ oraz Dolby Vision na czele!

TCL 4K QLED TV C64 ma oferować wejście do segmentu premium w rozsądnej cenie

TCL 4K QLED TV C64 / fot. TCL
TCL 4K QLED TV C64 / fot. TCL

Dzięki technologii Quantum Dot seria TCL C64 ma zapewniać kinowe kolory z ponad miliardem barw i odcieni (wszystkie, które mogą uchwycić kamery kinowe) oraz jasność wyjściową do 450 nitów (dotyczy modeli od 55 cali wzwyż) – jest nieźle, ale nie jest to jakimś wybitnym rezultatem, zważywszy na to, że średniopółkowy QLED od Hisense (zobacz test Hisense 55U7HQ) oferuje wyższą wartość (powyżej 500 nitów).

TCL zapewnia, że niezależnie od źródłowej częstotliwości, seria C64 z funkcją Motion Clarity dba o czystość i płynność prezentowanego obrazu. Autorski algorytm oprogramowania MEMC TCL ma wkraczać wtedy, gdy oglądamy sport, filmy akcji czy gramy w gry, zmniejszając rozmycie i smużenie do minimum.

Dzięki Multi HDR Format seria C64 dostosowuje jakość obrazu 4K HDR na telewizorze i zawsze obsługuje najlepszą wersję, niezależnie od tego, czy oglądamy treści Dolby Vision na Netflix lub Disney+, czy treści HDR 10+ na Amazon Prime Video.

O graczy dba HDMI 2.1 i ALLM – funkcja automatycznego dopasowania zawartości ma aktywować wyższą częstotliwość odświeżania i niższą latencję. Rozdzielczość gier jest automatycznie ustawiana na Full HD, aby umożliwić wyświetlanie 120 obrazów na sekundę.

Nowa seria pracuje pod kontrolą Google TV i oczywiście pozwala na obsługę poprzez asystenta głosowego. Urządzenia mają być bezramkowe, a w zestawie znajdziemy regulowany, dwupozycyjny stojak, umożliwiający montaż soundbara TCL.

Jak prezentują się ceny poszczególnych rozmiarów w serii? Otóż za wersję:

  • 43  zapłacimy 2 099 zł,
  • 50 – 2 399 zł,
  • 55 – 2 699 zł,
  • 65 – 3 499 zł,
  • 75 – 5 999 zł,
  • 85 – 8 999 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE