Będzie tłusto: Sennheiser Momentum True Wireless 3 w najniższej cenie na rynku!

Sennheiser Momentum True Wireless 3 to jedne z tych słuchawek, których zbyt szczegółowo przedstawiać nie trzeba: mamy tu do czynienia z nietypowym designem, solidnym brzmieniem i prawdziwie germańską jakością.

W promocji RTV EURO AGD z kodem RLO09011101L zapłacimy za nie dokładnie 849 zł – to obecnie najlepsza cena na rynku.

Zastanawiasz się ciągle, czy warto tyle zainwestować w ten model Senków? Niżej znajdziesz krótkie podsumowanie zalet i wad, a tu pełną recenzję Sennheiser Momentum True Wireless 3!

Sennheiser Momentum True Wireless 3 to słuchawki dopracowane w każdym calu, a do tego grają bardzo rozrywkowo!

Sennheiser Momentum True Wireless 3 / fot. OffTech
Sennheiser Momentum True Wireless 3 / fot. OffTech

Senki MTW3 należą do tej grupy słuchawek True Wireless, jakie grają bardziej rozrywkowo, niż analitycznie i to jest ich największa zaleta lub wada jednocześnie – oczywiście w zależności od tego, jakie brzmienie preferujemy 😉

Trzeba jednak podkreślić, że z której perspektywy byśmy nie patrzyli, to sposób grania tego modelu jest naprawdę bogaty i nie zabraknie tu ani tłustego basu, ani delikatnej górki.

Potencjał możliwości brzmieniowych jest bardzo szeroki, a podstawowe zestrojenie, bez ingerencji w korektor, jest rozrywkowe i nastawione na emocjonujący przekaz, jednak zaskakująco naturalne i pozbawione kombinowania, który wyczuwa się w TWSach, w jakich maczały palce audiofilskie marki (zobacz test Huawei FreeBuds Pro 2).

Sennheiser Momentum True Wireless 3 / fot. OffTech
Sennheiser Momentum True Wireless 3 / fot. OffTech

Wśród zalet trzeba powiedzieć również o designie (nie ma drugich podobnych słuchawek, a seria Momentum jest rozpoznawana po jednym spojrzeniu), kapitalnej jakości wykonania, dobrej baterii i aplikacji czy szybkiego ładowania z opcją bezprzewodową.

Ale nie ma róży bez ognia, bo trzecia odsłona MTW mogłaby być odrobinę lepsza – ale (na szczęście!) te ulepszenia nie dotyczą tego, co najbardziej istotne, czyli brzmienia. Musicie jednak wiedzieć, że nie jest to najlepszy model dla osób, którym zależy na jak najsilniejszym ANC (jest po prostu średnie) a etui ma swoje rozmiary i np. będzie dość odczuwalne w kieszenie jeansów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE