Soundcore na IFA pokazuje dwa nowe modele słuchawek i oba są na plus!

Anker Soundcore to jedna z tych marek w świecie audio, które w jakiś sposób uczą otwartości na nowe doświadczenia. Miałem sporo radochy z użytkowania leciwych już Liberty Air czy nowszych, wokółusznych Q35 (Soundcore Q35 recenzja) i właśnie z perspektywy tych ostatnich jestem bardzo ciekaw, jak zestrojono następcę w postaci Soundcore Q45!

Anker Soundcore Space Q45: znów Hi-Res i ulepszony system ANC!

Soundcore Space Q45 / fot. Soundcore
Soundcore Space Q45 / fot. Soundcore

Testując poprzedni model, czyli Soundcore Q35, największe wątpliwości miałem w stosunku do mocy ANC i brzmienia po kablu. Choć o tym drugim producent milczy, to redukcja hałasów otoczenia w Q45 ma wyciszać do 98% dźwięków wokół nas i taka zapowiedź brzmi dobrze – choć nieco zbyt marketingowo 😉

Za to gołym okiem widać, że aktualna odsłona serii Q może pochwalić się jeszcze mocniejszą baterią – do 50 h pracy z włączonym ANC i do 65 h bez ANC. Udało się także unowocześnić wersję Bluetooth do najnowszej 5.3 i zachowano jednocześnie certyfikat Hi-Res oraz obsługę bezstratnego kodeka LDAC.

Oczywiście istotne detale w rodzaju podwójnego połączenia, kapitalna aplikacja (Anker może pochwalić się jednym z najlepszych korektorów i ciekawymi trybami preinstalowanymi, utworzonymi przez laureatów Grammy) czy wygodna budowa została zachowana.

Na pewno to jedne z tych słuchawek, które w tym roku warto przetestować w pierwszej kolejności – tym bardziej, że cena Soundcore Space Q45 na start wynosi 150$.

Anker Soundcore Space A40 to (w końcu!) kompaktowy rozmiar i potężna bateria

Soundcore Space A40 / fot. Soundcore
Soundcore Space A40 / fot. Soundcore

Space A40 wyglądają na niewielkie słuchawki i chwała im za to – bo ostatnie wersje Liberty, mimo że świetne brzmieniowo, dla mnie były po prostu za duże (mam na myśli zarówno „pąki”, jak i samo etui).

Nowa odsłona TWSów Ankera jest zgrabna i wygląda komfortowo, a do tego oferuje zaskakujący czas pracy na poziomie 50 h (oczywiście mowa o podładowywaniu z etui).

Znajdziemy tu m.in. adaptacyjne ANC, szybkie ładowanie (10 minut = do 4 h pracy), dwuwarstwowe przetworniki, obsługę kodeka LDAC, 6 mikrofonów i wsparcie SI do obsługi połączeń głosowych czy w końcu wsparcie świetnej aplikacji z 22 preinstalowanymi ustawieniami korektora i możliwością tworzenia własnych.

W cenie 99$ A40 jest co najmniej kuszącą propozycją!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE