Garmin Camper 795: co takiego wyróżnia nową nawi dla kamperów?

Garmin Camper 795 to najnowsza propozycja nawigacji dla kamperów, czyli aut, które nie maja tyle gracji co większość osobówek i wymagają innych umiejętności oraz nierzadko dróg! Brzmi dziwnie?

A skąd – wystarczy tylko przypomnieć, że większych samochodów mogą dotyczyć ograniczenia analogiczne do tych, które kojarzą się z ciężarówkami!

Garmin Camper 795 ma sprawić, że skończysz z wypatrywaniem miejsca parkingowego!

Garmin Camper 795 / fot. Garmin
Garmin Camper 795 / fot. Garmin

Producent twierdzi, że z pomocą Garmin Camper 795 z dużym wyświetlaczem łatwo wyznaczymy niestandardowe trasy, dopasowane do rozmiaru czy wagi kampera, ale to nie koniec jego możliwości, bo pojawia się tu też coś, co potrafi irytować przy finiszu podróży.

Mowa oczywiście o szczegółowych namiarach na parkingi dla kamperów czy pola namiotowe, które w przypadku tego modelu są reprezentowane przez realistyczne zdjęcia lotnicze! Takie rozwiązanie sprawi, że nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego w żadnych okolicznościach.

Garmin Camper 795 może pochwalić się m.in:

  • planowaniem trasy uwzględniającej rozmiary i masy kampera,
  • różnego rodzaju ostrzeżeniami (np. o o stromych odcinkach, ostrych zakrętach),
  • obrazami satelitarnymi BirdsEye,
  • sugerowaniem atrakcji turystycznych wokół celu podróży.

Znajdziemy tu także wstępnie załadowane dane kempingów i usług od ACSI, Campercontact i Trailer’s PARK z możliwością wyszukiwania usług, takich jak prysznice, dostęp do elektryczności czy inne.

Garmin nie byłby sobą, gdyby wyższych modeli ze swojego portfolio nie wyposażył w smaczki w rodzaju własnego asystenta głosowego (niestety brak obsługi polskiego), bezprzewodowe aktualizacje przez Wi-Fi, możliwość sparowania z aplikacją Garmin na smartfonie (dzięki temu mamy dostęp do aktualnych informacji drogowych), obsługę powiadomień ze smartfona, rozmowy głośnomówiące czy … aktualne ceny paliw!

Podstawowa cena Garmin Camper 795 to 439 euro.

Garmin to nie tylko nawigacje – sprawdź sportowy zegarek dla twardzieli (test Garmin Instinct 2 Solar) lub niemal wszystkomającego króla wyższej półki cenowej (recenzja Garmin Fenix 7 Solar)!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE