I wszystkie Timsy są Twoje: słuchawki dla zawodowców Jabra Engage 55!

Jabra Engage 55 to najnowsza propozycja słynnej marki, która ma nm zapewnić krystaliczne połączenia podczas pracy i edukacji zdalnej, ale też coś, co innym producentom często się wymyka – czyli bezpieczeństwo.

Jabra stawia na zabezpieczenie przed możliwymi cyberatakami, ale nie zapomina również o ochronie słuchu i komforcie pracy rozmówcy!

Tu znajdziesz naszą opinie o Jabra Elite 3, Elite 4 Active i Elite 7 Pro!

Jabra Engage 55: nawet prezes brzmi zabawnie, kiedy tnie mu się głos na Teams!

Jabra Engage 55 / fot. Jabra

Chyba większość z nas spotkała się z sytuacją, kiedy w czasie zdalnego spotkania szef wygłasza kluczowa mowę, a ni stąd, ni zowąd transmitowany głos staje się słabej jakości, zanika, faluje – po prostu się zniekształca.

I najzabawniejsze jest to, że poza samą estetyką takiej rozmowy pojawia się tu coś gorszego, o czym wspomina Jabra w informacjach o Engage 55. Mowa o wynikach badań naukowych, stwierdzających, że „wiarygodność uczestnika połączenia wirtualnego zależy od jakości jego dźwięku„.

A czego nie damy, żeby wzmocnić swoją wiarygodność, zwłaszcza, jeśli pełnimy ważną funkcję w naszej organizacji 😉

Jakość rozmów, minimum zakłóceń z zewnątrz i ochrona słuchu

Spotkania wirtualne stają się standardem w biznesie, dlatego tym ważniejsze jest, by pracownicy byli słyszani oraz mogli swobodnie rozmawiać bez przeszkadzania sobie nawzajem.

Dlatego właśnie Jabra Engage 55 jest wyposażony w mikrofon z funkcją redukcji szumów i poprawy jakości głosu, który eliminuje dźwięki z otoczenia, a jednocześnie nadaje głosowi nienaganną wyrazistość, dzięki której można lepiej skoncentrować się na rozmowie.

Dodatkowo urządzenie dba o słuch swojego właściciela: Jabra SafeTone 2.0 umożliwia ustawianie i stabilizowanie poziomu głośności połączeń przychodzących zgodnie z preferencjami użytkownika.

Zestaw słuchawkowy ma też inteligentną ochronę przed szokiem akustycznym, która zmniejsza potencjalnie szkodliwe poziomy hałasu bez pogarszania jakości dźwięku. Funkcja PeakStop aktywnie eliminuje nieoczekiwane głośne dźwięki na poziomie 105 dB, a BalancedVoice przetwarza dźwięk przychodzący tak, by był wyraźniejszy bez zwiększania jego głośności.

Brak furtek dla cyberszpiegów!

Jabra Engage 55 / fot. Jabra

Engage 55 został wyposażony w dodatkowe funkcje, dzięki którym jest według producenta najbezpieczniejszym profesjonalnym zestawem słuchawkowym na rynku. Połączenie między adapterem bezprzewodowym a zestawem słuchawkowym ma certyfikat najwyższego poziomu zabezpieczeń DECT — poziom C, ma też zgodne ze standardem FIPS algorytmy szyfrowania 256-bitowego klasy wojskowej, które skutecznie zapobiegają podsłuchiwaniu rozmów.

Engage 55 ma daleki zasięg łączności bezprzewodowej, co zwiększa jego mobilność. Dystans do 150 metrów umożliwia pracownikom swobodne poruszanie się po domu lub biurze bez pogarszania jakości połączenia.

Zestaw słuchawkowy oferuje różne style noszenia: mono i stereo oraz konwertowalne, dlatego zaspokaja potrzeby wszystkich użytkowników. Aby zapobiec problemom z konfiguracją, zestaw jest fabrycznie sparowany. Ponadto ma widoczny wskaźnik świetlny statusu informujący o tym, że użytkownik jest zajęty i nie należy mu przeszkadzać.

Jakby nie patrzeć, standardy pracy w wielu dziedzinach wymagają wygodnego, bezpiecznego pod kątem ewentualnego wycieku informacji oraz ochrony słuchu użytkowników zestawu słuchawkowego – czyżby Jabra wstrzeliła się w idealny moment?

Więcej informacji o Jabra Engage 55 znajdziecie na stronie producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE