CORSAIR K70 RGB TKL: klawiatura optyczno-mechaniczna w sam raz do kapsuły czasu!

Dopiero pisaliśmy o nowej klawiaturze Razer Ornata V3, a już pojawia się inna ciekawa propozycja! CORSAIR K70 RGB TKL to jedna z tych klawiatur, obok których naprawdę trudno przejść obojętnie.

Znajdziemy tu solidną obudowę, efektowne oświetlenie, turniejową konstrukcję i szybkie, autorskie przełączniki!

CORSAIR K70 RGB TKL nie boi się intensywnej gry

CORSAIR K70 RGB TKL / fot. CORSAIR
CORSAIR K70 RGB TKL / fot. CORSAIR

K70 RGB TKL optyczno-mechaniczna to ceniona, turniejowa konstrukcja K70 RGB TKL bez bloku numerycznego i z elegancką, aluminiową obudową.

Nowa wersja oferuje szybkie, oryginalne optyczno-mechaniczne przełączniki klawiszy CORSAIR OPX, które wyróżniają się krótką, 1-milimetrową odległością aktywacji, umożliwiającą szybkie rejestrowanie wprowadzanych poleceń.

Płynny ruch liniowy sprawdza się w grze zawodowców, a każdy przełącznik ma gwarantowaną wytrzymałość do 150 milionów naciśnięć klawisza. Te wysokiej klasy przełączniki są osadzone w lubianej, słynącej z wytrzymałości aluminiowej obudowie K70.

Solidne nakładki klawiszy z PBT formowanego w dwóch cyklach zostały precyzyjnie wykonane z myślą o odporności na wycieranie. Klawisze PBT sprawiają wrażenie nowych z wyglądu i w dotyku nawet po latach używania.

Jak widzicie, mieszanka wytrzymałych przełączników, solidnej obudowy i nakładek klawiszy sprawia, że mamy do czynienia z tytanem długowieczności, który imponuje tak, jakby już był umieszczony w kapsule czasu.

Kompaktowy format bez bloku numerycznego pomaga w przewożeniu klawiatury oraz umieszczeniu jej na niewielkiej przestrzeni, natomiast odłączany kabel USB typu C umożliwia proste łączenie z dowolnym komputerem poza domem.

Klawiatura CORSAIR K70 RGB TKL to jeszcze więcej technologii

CORSAIR K70 RGB TKL / fot. CORSAIR
CORSAIR K70 RGB TKL / fot. CORSAIR

Technologia CORSAIR AXON Hyper-Processing umożliwia raportowanie naciśnięć klawiszy z częstotliwością 8 000 Hz, czyli nawet 8 razy szybciej niż w standardowych klawiaturach gamingowych. Dzięki temu polecenia wydawane przez gracza są rejestrowane i docierają do komputera znacznie szybciej.

Zgodnie z rygorystycznymi regulaminami turniejów można przed przystąpieniem do walki błyskawicznie przełączyć podświetlenie na statyczny kolor i wyłączyć makra za pomocą innowacyjnego przełącznika turniejowego.

Nowa wersja popularnej K70 oferuje jasne RGB wszystkich klawiszy sterowane w szerokim zakresie za pomocą oprogramowania CORSAIR iCUE. Ponadto, gracze otrzymają klawisze multimedialne z solidnym, aluminiowym pokrętłem regulacji głośności, a także pamięć wewnętrzną na nawet 50 profili, z których można korzystać poza domem.

CORSAIR K70 RGB TKL Optyczno-Mechaniczna jest już dostępna w sprzedaży w oficjalnym sklepie CORSAIR – w Polsce pojawi się do końca lipca br.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE