I to mi się podoba: taniutki Maxcom FW48 Vanad Satin dostaje AMOLED i ciśnieniomierz!

Maxcom FW48 Vanad Satin to znak, że producenci tanich smartwatchów przestali udawać, że wyświetlacze LCD im nie przeszkadzają! Właśnie przy okazji wczorajszej premiery Garett Elegance RT zastanawiałem się nad tą kwestią a dziś Maxcom przychodzi z błyskawiczną odpowiedzią.

Tak, wiem, że to zbieg okoliczności, ale i tak jest fajny – bo okazuje się, że nawet budżetowce muszą mieć ładny wyświetlacz i basta!

Maxcom FW48 Vanad Satin to klasyczny elegant

Maxcom FW48 Vanad Satin / fot. Maxcom
Maxcom FW48 Vanad Satin / fot. Maxcom

Maxcom FW48 Vanad Satin to druga generacja tego modelu, stąd nieco dziwna nazwa (aż chciałoby się wykrzyknąć za Foo Fighters „Hail Satin!„). Zegarek w kopercie o klasycznej formie dostarcza nam informacji na temat stanu zdrowia, pomaga monitorować postępy treningowe, informuje o przychodzących połączeniach czy wiadomościach.

Okrągła koperta smartwatcha Maxcom FW 48 Vanad Satin została wykonana ze stali ocynkowanej i dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – złotym oraz czarnym. Oba modele posiadają w zestawie wykonany ze skóry ekologicznej pasek – w pierwszym przypadku w kolorze ciemnego brązu, a w drugim czerni.

Dotykowy ekran zegarka został wykonany w technologii AMOLED i ma średnicę 1,32” przy rozdzielczości 390×390px. Maxcom FW48 Vanad Satin wyposażono w baterię o pojemności 200 mAh, która zapewnia około 4 dni pracy na jednym ładowaniu. Łączność ze smartfonem odbywa się za pośrednictwem modułu Bluetooth 5.0, a za zarządzanie zegarkiem odpowiada aplikacja WearFit Pro.

Maxcom FW48 Vanad Satin ma całkiem sporo do zaoferowania

Maxcom FW48 Vanad Satin / fot. Maxcom
Maxcom FW48 Vanad Satin / fot. Maxcom

Na wyposażeniu inteligentnego zegarka Maxcom FW48 Vanad nie mogło zabraknąć sensorów, które dostarczają informacji na temat stanu zdrowia oraz danych na temat prowadzonej przez użytkownika aktywności fizycznej.

Najnowszy reprezentant marki Maxcom pozwala m.in. na:

  • monitorowanie tętna,
  • ciśnienia tętniczego,
  • kontroli saturacji krwi,
  • przypomnienia o nawodnieniu organizmu,
  • kontrolę jakości snu,
  • monitorowanie trybów sportowych (naliczyłem 11).

Podczas aktywności fizycznej nie bez znaczenia jest fakt, że zegarek charakteryzuje się klasą odporności na pył i wodę – IP67.

Maxcom FW48 Vanad Satin dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – brązowo -złotym i czarno-srebrnym – do końca lipca możemy kupić go w cenie 279 zł!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE