Razer Ornata V3: smukła klawiatura dla tych, którzy nie lubią decydować!

Dopiero pisaliśmy o nowych słuchawkach Razer Barracuda Pro, a na rynku pojawiła się właśnie kolejna nowość od lubianej marki. Razer Ornata V3 debiutuje jako rozsądnych rozmiarów klawiatura gamingowa, oferująca autorskie rozwiazania, z których marka jest słynna oraz cenę, pozycjonująca urządzenie w niższej-średniej półce cenowej.

Do tego mamy tu do czynienia z przełącznikami mechaniczno-membranowymi, więc koniec z dylematem jaki rodzaj przełączników wybrać 😉

Razer Ornata V3 to nowa, gamingowa klawiatura mechaniczno-membranowa

Razer Ornata V3 / fot. Razer

Razer ogłosił dziś kolejną nowość w swojej ofercie – Ornata V3, nową klawiaturę gamingową klasy podstawowej o niskim profilu, wyposażoną we własne przełączniki mechaniczno-membranowe.

Dzięki nowej, mniejszej obudowie i smukłej konstrukcji nasadek klawiszy, Ornata V3 ma stanowić idealną odpowiedź na potrzeby graczy, poszukujących pełnowymiarowej klawiatury z dodatkowymi funkcjami w przystępnej cenie.

Przełączniki mechaniczno-membranowe Razer mają łączyć w sobie najlepsze cechy technologii mechanicznej i membranowej. Zostały one wykończone miękkim pokryciem, co przekłada się na wysoki komfort rozgrywki oraz sprawia, że każde przyciśnięcie klawisza powinno być przyjemne i precyzyjne.

Razer Ornata V3 / fot. Razer
Razer Ornata V3 / fot. Razer

Nakładki klawiszy – wykonanych z tworzywa ABS – zostały pokryte powłoką UV, co zwiększa ich odporność na blaknięcie i zarysowania, a to przekłada się na wysoką trwałość.

W klawiaturze zastosowano także technologię Razer Chroma RGB, oferującą:

  • 10 stref oświetlenia,
  • podświetlane klawisze do obsługi multimediów,
  • ergonomiczną magnetyczną, miękką w dotyku podpórkę pod nadgarstki.

Razer Ornata V3 został wyceniony na 99,99 euro.

Razer Ornata V3 X: okrojona wersja dla oszczędnych

Kolejną zaprezentowaną nowością w ofercie Razer jest Ornata V3 X – niskoprofilowa klawiatura o równie kompaktowych rozmiarach, wyposażona w wytrzymałe, pokryte powłoką UV nakładki na klawisze wykonane z tworzywa ABS, charakteryzująca się konstrukcję odporną na zalanie.

Klawiatura Ornata V3 X oferuje użytkownikowi ciche przełączniki membranowe, technologię Razer Chroma RGB z 1-strefowym oświetleniem, a także odłączaną podpórkę pod nadgarstki, która zapewnia komfort podczas dłuższej rozgrywki.

Razer Ornata V3 X został wyceniony na 49,99 euro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE