Dreame D10 Plus: automatyczne odkurzanie, mopowanie i mega bateria!

Dreame D10 Plus to najnowszy robot sprzątający 2w1 (odkurzanie i mopowanie) cenionego producenta.

Sprzęt został wyposażony w silne ssanie o mocy 4000Pa, antysplątaniową szczotkę walcową i nawigację LiDAR. Co więcej, oferuje do 45 dni automatycznego sprzątania, zapewniając czysty dom bez konieczności ciągłego kontrolowania urządzenia i stanu jego naładowania.

Dreame D10 Plus: siła ssania z inteligentnym dopasowaniem do podłoża

Model D10 Plus został zaprojektowany z myślą o podniesieniu poziomu sprzątania. Wysoka moc umożliwia usuwanie dużych zanieczyszczeń oraz drobnych cząstek i sierści zwierząt domowych na czterech poziomach mocy ssania.

Po uruchomieniu trybu „Auto Boost” za pomocą aplikacji, urządzenie automatycznie zwiększa moc ssania podczas pracy na dywanie i zmniejsza ją po powrocie na twardą podłogę, ograniczając tym samym zużycie energii.

Ponadto zintegrowany mop czyści podłogę za pomocą trzech poziomów strumienia wody, które umożliwiają usuwanie uporczywych plam, śladów stóp oraz plam po soku/kawie. Ściereczka z bardzo gęstych włókien zapewnia równomierne rozprowadzanie wody i szybkie schnięcie.

Dzięki funkcji automatycznego zbierania kurzu, odkurzacz D10 Plus jest idealny dla rodzin, zwłaszcza tych, które posiadają zwierzęta domowe. Inteligentny system, w połączeniu z dużym workiem na kurz o pojemności 2,5 l, umożliwia sprzątanie bez użycia rąk.

Po każdym sprzątaniu odkurzacz D10 Plus automatycznie uruchamia podstawową funkcję zbierania kurzu i opróżniania pojemnika, dzięki czemu może sprzątać samodzielnie nawet przez 45 dni.

Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne i zero stresu na myśl o zwierzęcej sierści

Dreame D10 Plus / fot. Dreame

Ponadto robot D10 Plus wyróżnia się innowacyjną konstrukcją z podwójnym kanałem powietrznym, z którego jeden służy do wydmuchiwania, a drugi do zasysania. Dzięki temu cały kurz, nawet ten znajdujący się w rogach pojemnika i w otworze ssącym, jest skutecznie zasysany.

W przeciwieństwie do standardowej metody zbierania kurzu przez robota odkurzającego, w której kurz gromadzi się i musi być regularnie usuwany, konstrukcja z podwójnym kanałem powietrznym sprawia, że urządzenie pozostaje czyste i zawsze wygląda jak nowe.

Co więcej, antysplątaniowa szczotka walcowa bez trudu usuwa długie włosy i sierść zwierząt domowych. Dzięki połączeniu tych dwóch potężnych możliwości domownicy mogą spać spokojnie, wiedząc, że ich dom jest starannie sprzątany przez odkurzacz D10 Plus.

Model D10 Plus umożliwia również sprzątanie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki inteligentnej nawigacji LiDAR, wspomaganej przez zaawansowany algorytm SLAM, urządzenie zapewnia szybkie skanowanie, dynamiczne i dokładne mapowanie oraz efektywne planowanie trasy. Sposoby sprzątania mogą być również dostosowane do charakterystyki powierzchni.

Co więcej, dzięki aplikacji użytkownicy mogą korzystać z zaawansowanych funkcji mapowania, takich jak zapisanie wielu map, identyfikacja obszarów o ograniczonym dostępie oraz kluczowych stref czyszczenia i wiele innych.

D10 Plus wchodzi na rynki w tym miesiącu – szczegóły techniczne znajdziecie na stronie producenta.

Szukasz robota myjącego okna? Sprawdź Ecovacs Winbot W1 Pro!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE