Truke Buds F1: słuchawki TWS z wyświetlaczem, Bluetooth 5.3 i 48 h czasem pracy!

Truke Buds F1 to kolejny przykład słuchawek True Wireless, które pokazują, że kolebka tanich i rokujących urządzeń przeniosła się z Chin do Indii.

Ostatnio ze świecą szukać na Aliexpress i podobnych portalach sensownych słuchawek TWS za mniej, niż 100 zł a tu proszę – wygląda na to, że konkurencja kwitnie niemal po sąsiedzku!

Truke Buds F1: tak powinny wyglądać tanie TWSy!

Truke Buds F1 / fot. Truke

Przez takie słuchawki jak Budsy od Truke można z powątpiewaniem spojrzeć na rodzimy rynek, gdzie marniutkie TWSy kosztują około 100 zł, a co bardziej renomowani producenci tak różnicują ofertę, by rozsądne słuchawki nie schodziły poniżej 300 zł.

F1 niczego nie udają i to jest ich główna zaleta – płacimy około 1200 rupii (oszałamiające 70 zł) i cieszymy się fajnie zaprojektowanym urządzeniem, które specyfikacją wcale nie odstaje od droższych konkurentów.

O ile „pąki” prezentują się dość przeciętnie i przypominają produkty QCY-opodobne, to etui ma w sobie coś, co sprawia, że może się podobać: jest niewielkie, owalne, a na jego froncie umieszczono cyfrowy wyświetlacz, pokazujący stan baterii. Na szczęście nie straszy on zielenią jaskrawą niczym krew predatora, ale zastosowano tu stonowaną biel.

Szybką, energooszczędną i niezawodną łączność zapewnia Bluetooth w wersji 5.3, wspierany przez tryb gamingowy, dzięki czemu opóźnienia wynoszą jedynie 55 ms. Za jakość rozmów odpowiadają dwa mikrofony MEMS z ENC, a największe wrażenie wywiera bateria urządzenia!

Na jednym ładowaniu „pąki” mają grać nawet do 10h – to kapitalny wynik rodem ze świetnych FreeBuds 4i (zobacz test Huawei FreeBuds 4i)! Łączny czas pracy dzięki doładowywaniu w etui ma wynosić dwie doby.

Nie zabrakło tu również dotykowego sterowania, obsługi Siri i asystenta Google, odporności na zachlapania na poziomie IPX4 czy obsługi kodeka AAC. Jednym słowem najnowsze słuchawki Truke to kuszące połączenie ceny i możliwości – oczywiście, o ile nie zawiedzie nas jakość dźwięku, a o tej trudno wyrokować na podstawie suchej specyfikacji.

Truke Buds F1: specyfikacja

Truke Buds F1 / fot. Truke
  • Podwójny mikrofon z MEMS z ENC
  • Wersja Bluetooth: 5.3
  • Zasięg bezprzewodowy: 10 m
  • Żywotność baterii: łącznie 48 godz, czas ładowania: 1,5 godziny, 10 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu
  • Tryb niskich opóźnień 55 milisekund
  • Obsługa asystentów głosowych
  • 6 mm przetworniki kompozytowe i obsługa kodeka AAC
  • Wymiary: 53x44x30mm; Waga: 35g

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE