EZVIZ RS2 i RH2: odkurzą i umyją, tyle że jeden z automatu, a drugi poprowadzimy sami!

EZVIZ wprowadził na rynek urządzenia sprzątające EZVIZ RS2 oraz RH2: pierwsze jest zaawansowanym robotem, wyposażonym we wszystko, czego można oczekiwać po topowym modelu z tego segmentu urządzeń, natomiast drugie to odkurzacz pionowy z rozbudowaną automatyką oraz funkcją mycia na mokro!

EZVIZ RS2 i RH2 mają potencjał, żeby współtworzyć inteligentny dom – zwłaszcza w połączeniu z ekosystemem marki

Ezviz RH2 / fot. Ezviz
Ezviz RH2 / fot. Ezviz

EZVIZ RH2 potrafi odkurzać, zamiatać, zmywać i suszyć nawierzchnię gorącym powietrzem. Model napędzany silnikiem o nowoczesnej konstrukcji cechuje się dużą siłą ssania i wydajnym mopowaniem, dzięki czemu szybko usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy.

Odkurzacz automatycznie wykrywa poziom zabrudzenia dzięki wbudowanemu czujnikowi na podczerwień, a następnie samodzielnie dostosowuje przepływ wody, prędkość wałka i moc ssania w zależności od potrzeb.

Co więcej, jego duże zbiorniki na wodę i pojemny akumulator pozwalają na dokładne sprzątnięcie powierzchni do nawet 2000 m2. W porównaniu do swojego poprzednika – EZVIZ RH1 – model RH2 cechuje się zwiększoną prędkością silnika wentylatora do 72000 obrotów/min, oraz większą pojemnością zbiorników na wodę.

Urządzenie jest znacznie lżejsze, a także posiada wbudowaną lampę LED, która ułatwia zlokalizowanie kurzu i zabrudzeń.

EZVIZ RS2 ma perfekcyjnie czyścić twarde podłogi oraz skutecznie odkurzać dywany – robot potrafi automatycznie zmieniać tryby dla sprzątania tych dwóch różnych powierzchni. Urządzenie integruje się z wielofunkcyjną stacją dokującą, która pozwala na automatyczną instalację i odłączanie mopa. RS2 sam myje i suszy mopa, napełnia zbiornik na wodę i ładuje baterię.

Dzięki integracji D-ToF LiDAR, lasera strukturalnego 3D i kamery RGB, robot mapuje układ każdego domu, automatycznie generuje trasy sprzątania dla różnego rodzaju podłóg i precyzyjnie omija przeszkody.

Ciekawi, co potrafi Ezviz? Oto test EZVIZ H6c, budżetowej a dobrze wyposażonej domowej kamerki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE