Urbanista Lisbon: słuchawki True Wireless dla tych, którym czerwień i róż niestraszne!

Na rynku słuchawek True Wireless istnieje już marka, łącząca rozsądną wycenę, dobry dźwięk oraz design, który można określić jako „modowy”. Mówię oczywiście o Fresh n Rebel (sprawdź nasz test Fresh N Rebel Twins ANC), który skupia się na tym, by ich urządzenia można rozpoznać już na pierwszy rzut oka. Teraz do holenderskiego producenta dołącza marka rodem ze Szwecji: poznajcie Urbanista Lisbon, słuchawki, wobec których trudno będzie przejść obojętnie!

Urbanista Lisbon to magia jaskrawych barw i niskiej wagi!

Sporo osób zaczyna rozglądać się za takimi słuchawkami True Wireless, które będą wyglądały nieco inaczej, niż większość konkurencji. To całkiem zrozumiałe: lubimy się wyróżniać, a gadżety służą do tego tak samo dobrze, jak ciuchy 🙂 Jeśli spojrzycie na sklepowe półki, to okaże się, że większa część słuchawek będzie czarna, szara bądź (niespodzianki nie będzie) biała. Właśnie dlatego takim wyłomem są modele Fresh n Rebel – po prostu dzięki pastelowym kolorom widać je z daleka!

Teraz Holendrzy będą musieli konkurować z Urbanistą i koniec z łatwą ekspozycją. Co ciekawe, wygląda na to, że obie marki mają podobne grupy docelowe, bo Urbanista Lisbon został wyceniony na 49,90 euro, co sprawia, że lokuje się w niższej-średniej klasie, gdzie konkurencja jest ogromna, a o sukcesie często decyduje detal.

Omawiany model wyróżnia się przede wszystkim kolorystyką, ponieważ możemy wybierać spośród następujących barw:

  • czarny,
  • beżowy,
  • różowy,
  • czerwony,
  • turkusowym.

Tak żywe i niecodziennie spotykane kolory w zestawieniu z ciekawym projektem z małymi „pąkami”, pozbawionymi wystających pręcików, sprawiają, że Lisbon wyglądają nietypowo. Etui też jest niewielkie i przywodzi na myśl styl skandynawski.

Niestety, wśród obsługiwanych kodeków nie znajdziemy aptX w żadnej postaci, ale jest szansa, że dzięki SBC i AAC uda się zachować dobre brzmienie, które reprodukują duże, 10 mm przetworniki.

Urbanista Lisbon
Urbanista Lisbon / fot. Urbanista

Na pewno plusem będzie mocna bateria, która umożliwi aż do 9 h pracy na jednym ładowaniu, a etui pozwala uzupełnić energię dwukrotnie. Znajdziemy tu również dotykowe sterowanie, obsługę asystentów głosowych (Google i Siri), Bluetooth 5.2 i mikrofon MEMS, który zapewni odszumione rozmowy.

Czas pokaże, czy Urbanista Lisbon znajdzie swoje miejsce na rynku – na pewno ma do tego niezłe podstawy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE