Klawiatura Logitech MX Keys Mini: piękna, niewielka i zoptymalizowana pod pracę zdalną!

To, że Logitech potrafi opracować kapitalne akcesoria do komputerów i tabletów, nie jest żadną tajemnicą. Tym razem w postaci Logitech MX Keys Mini mamy do czynienia z pięknym projektem, uzupełnionym poprzez sprytne ułatwienia przydatne w pracy zdalnej!

Logitech MX Keys Mini: kiedy liczy się wygląd, wygoda i prawidłowa pozycja do pracy!

Logitech MX Keys Mini to najlepsze cechy MX Keys, które zostały zamknięte w nowej, minimalistycznej formie, mającej sprawdzić się w każdych warunkach. 

Klawisze MX Keys Mini zostały zaprojektowane w układzie Perfect Stroke i rozkładają siłę nacisku równomiernie na powierzchni, dzięki czemu każde naciśnięcie jest ciche, naturalne i płynne – nawet to przy krawędzi klawisza. Mniejszy rozmiar klawiatury umożliwia również wyrównanie ramion podczas siedzenia i pozwala umieścić mysz bliżej klawiatury, co przekłada się na lepszą postawę i ergonomię.

Zwiększona stabilność klawiszy optymalizuje szybkość reakcji, a wyczuwalne dotykiem wskazówki dotyczące ułożenia dłoni ułatwiają orientację palców i pozwalają zachować płynność pracy.

Logitech MX Keys Mini
Logitech MX Keys Mini / fot. Logitech

W MX Keys Mini dostępne są trzy nowe funkcje, które docenimy podczas pracy zdalnej:

  • klawisz dyktowania,
  • klawisz wyciszania/wyłączania mikrofonu,
  • klawisz emoji. 

Na pozór to drobiazgi, ale pozwolą szybko zapanować nad mikrofonem czy wprowadzić emotikonę, która w ułamku sekundy powie więcej, niż cały akapit.

Lubisz sprzęt Logitech? Sprawdź nowe słuchawki Logitech G435 LIGHTSPEED!

Klawiatura obsługuje szybkie uzupełnianie energii przez USB-C, zapewnia do 10 dni pracy na jednym ładowaniu i współpracuje dzięki Bluetooth LE z trzema urządzeniami, między którymi można się przełączać (kompatybilność z Windows, Chrome, Linux i Android, macOS, iOS, iPadOS, Bluetooth i odbiornikiem Logi Bolt USB). Keys Mini jest dostępna w 3 wersjach kolorystycznych: różowa, bladoszara i grafitowa.

Nie zapomniano o ekologii – część plastikowych komponentów myszy MX Keys Mini jest wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu (PCR) – 30% w przypadku grafitu i 12% w przypadku jasnoszarego i różowego koloru.

Logitech MX Keys Mini i MX Keys Mini for Mac są dostępne w cenie 479 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE