Robot sprzątający z mopowaniem Yeedi 2 Hybrid w mocnej promocji na Allegro!

Szukasz robota sprzątającego a nie masz ochoty kupować Roomby za 2k? Żaden problem! Na Allegro ruszyła promocja, w której w dobrej cenie upolujemy model 2w1!

Yeedi 2 Hybrid: duża moc oraz jednoczesne odkurzanie i mopowanie!

Jeszcze do niedawna osoby, które rozglądały się za niedrogim robotem sprzątającym nie miały dużego dylematu. Wystarczyło pogmerać chwilę na Aliexpress i tam wybrać coś z ekosystemu Xiaomi. Niestety (albo stety, jeśli spojrzeć na ten temat okiem krajowego dystrybutora elektroniki) podatek na Aliexpress wbił temu portalowi nóż w plecy i wyrównał szanse.

Yeedi 2 Hybrid / fot. Yeedi

Na szczęście fani niedrogiej elektroniki od czasu do czasu mogą liczyć na sensowne promocje i tak jest właśnie w przypadku bohatera tego wpisu. W oficjalnym sklepie Yeedi na Allegro pojawił się popularny model Yeedi 2 Hybrid, który jest bohaterem wielu pozytywnych recenzji (w tym na naszych polskich portalach).

Urządzenie oferuje:

  • jednoczesne odkurzanie i mopowanie
  • unowocześniony system odkurzania z mocą 2500 Pa
  • inteligentny system mopowania ze zbiornikiem o pojemności 240 ml
  • inteligentną nawigację wykorzystującą technologię Visual SLAM
  • akumulator o dużej pojemności 5200 mAh, zapewniający działanie na jednym ładowaniu przez 200 min.
Yeedi 2 Hybrid: akcesoria / fot. Yeedi

Dzięki zaawansowanej technologii Visual Mapping Technology, Yeedi tworzy mapę domu oraz planuje skuteczne ścieżki sprzątania dla wszystkich pomieszczeń. Na pokładzie nie zabrakło funkcji jak sprzątanie automatyczne, obszarów, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wirtualna granica. Sterowanie realizujemy poprzez Alexę bądź dedykowaną aplikację – odkurzacz posiada Wi-Fi.

Co ważne, na krajowym rynku dostaniemy do niego w rozsądnych cenach akcesoria i zużywające się części, więc nie ma mowy o tym, że za 2-3 lata zostaniemy z bezużytecznym gadżetem.

Na Allegro za Yeedi 2 Hybrid zapłacimy 899 zł (dodatkowo jak na tę platformę przystało mamy opcję 20 rat 0%).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE