Jak wszyscy, to wszyscy – Noble Audio oferuje słuchawki True Wireless!

Na naszych oczach dokonała się rewolucja: słuchawki True Wireless, początkowo lekceważone przez większość melomanów, zaczęły być produkowane przez największe (lub najbardziej cenione) firmy z branży. Dopóki TWSy produkowało Xiaomi czy nawet Samsung (marki z – delikatnie mówiąc – zerowym hypem wśród audiofili i tradycjonalistów), można było przymykać na nie oko. Ale jeśli do gry wchodzą tacy producenci jak Cambridge Audio (zobacz słuchawki True Wireless Cambridge Audio) czy Noble Audio, które właśnie przedstawiamy, to dłużej nie można ignorować tej niszy. Sprawdzamy, co nowego przynosi nam Falcon Pro!

Falcon Pro, w przeciwieństwie do większości „zwykłych” słuchawek tego typu, może pochwalić się hybrydową konstrukcją: za niskie tony odpowiada 6 mm przetwornik TLT z membraną trójwarstwową z tytanową powłoką, natomiast za średnicę i wysokie – dwa przetworniki Knowlesa. Zaimplementowano tu chip Qualcomm QCC3040, który wprowadza Bluetooth w wersji 5.2 z obsługą AAC i aptX Adaptive. Choć nie znajdziemy tu ANC, to ciekawostką będzie tryb odsłuchowy, który ma dopuszczać więcej dźwięków otoczenia do ucha słuchacza (coś w stylu Hear Through od Jabry).

Producent chwali się projektem wkładek, które wykonano z mieszanki silikonu i grafenu: ma to nie tylko utrzymać słuchawkę w uchu nawet w czasie treningów, ale też przedłużyć ich żywotność i zapewnić najlepsze dopasowanie. Nie zapomniano o wodoodporności IPX5, a duże wrażenie robi mocna bateria, pozwalająca na blisko 10 godzinną pracę na jednym ładowaniu.

Falcon Pro producent wycenił na 329$.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE