Dobre staje się jeszcze lepsze? Creative prezentuje Outlier Air V2!

Creative Outlier Air to jedne z najciekawszych słuchawek True Wireless, jakie kupimy do 350 zł. Od dawna kuszą fanów muzyki dobrym, dość zrównoważonym brzmieniem, soczystym basem, obsługą aptX/AAC, świetnym czasem pracy i autorską technologią marki, określaną mianem Super X-Fi.

Jak myślicie, dlaczego Creative postanowił wprowadzić odświeżoną wersję swojego hitu i co poprawił w pierwszej kolejności? Jeśli obstawiacie, że pojawiły się nowe kodeki czy zmieniono charakterystykę brzmienia, jesteście w błędzie – otóż zabrano się za to, co spora część użytkowników i recenzentów krytykowała, uznając za przeżytek. Tak, mowa oczywiście o sterowaniu: pierwszą wersję obsługiwaliśmy poprzez fizycznie wciskane przyciski, w nowej pojawiły się już panele dotykowe.

Nie poprzestano jedynie na sterowaniu – poprawie uległa także bateria. Same słuchawki mogą wytrzymać do 12 godzin umiarkowanej pracy, a kolejne 22 godziny uzyskamy po podładowaniu w etui ładującym. Na pokładzie znajdziemy ciągle IPX5 i dobre mikrofony (Qualcomm cVc 8.0).

Za jakość dźwięku odpowiadają specjalnie zaprojektowane przetworniki grafenowe o średnicy 5,6mm i paśmie przenoszenia 20Hz do 20kHz. Za transmisję przesyłania sygnału audio poprzez Bluetooth 5.0 odpowiadają kodeki SBC/aptX/AAC. Dla optymalizacji i poprawy jakości dźwięku w zestawie znajdziemy trzy rodzaje silikonowych wkładek dousznych w rozmiarach S,M,L.

Creative Outlier Air Sports V2 zostały wyposażone w opatentowaną technologię Super X-Fi Ready, odwzorowującą dźwięk płynący z systemu wielogłośnikowego. Korzystając z aplikacji SXFI App dostajemy możliwość ustawienia słuchawek pod własne upodobania dźwiękowe.

Słuchawki Creative Outlier Air V2 wyceniono na 349 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NAJNOWSZE